Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kék színű (sötétebb) falhoz...

Kék színű (sötétebb) falhoz milyen színű parketta illik?

Figyelt kérdés

Ahogy látom világoskék parkettát nem nagyon lehet venni, szürke sem tipikus ahogy körbekérdeztem.

A szoba amúgy 3 színből áll:

Kék falak, egy fehér ágy és egy fekete polc+ fekete virágtartók. Nem szeretném nagyon megtörni!

Köszönöm előre is!


2011. nov. 19. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát lehet fekete/sötétszürke parkettát kapni de szerintem akkor túl sötétre sikerülne a szoba.

Szerintem ide juhar vagy világos tölgy illene.

2011. nov. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valami világkos, de semmiképp nem fehér. Mondjuk fenyő színű.
2011. nov. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem, nekünk pontosan világos szürke a laminált parketta a nappaliban, és nem rég készült el egy iroda, ahol kék.

Tehát biztosan lehet ilyet kapni, csak kicsit több utánajárás kell hozzá.

A helyedben egyébként a szürke mellett tenném le a voksomat. Egyrészt, mert jól menne a szoba mostani színeihez, másrészt pedig remekül kombinálható más színekkel is.

Egy jól lerakott laminált parketta tizen x évig használható, és addig még akár háromszor-négyszer átfestheted a szobát. Kék padlóval eléggé behatárolod, hogy milyen lehet, és milyen legyen a szőnyeg.

A jelenlegi színekhez talán menne még a fekete, de naponta kéne takarítani, rettentő kényes, minden karc, csík, kopás erősen látszik.


Kisebb üzletekben is próbálkozz, hátha náluk van olyan szín, amit szeretnél.

2011. nov. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Világos: Juhar, fenyő, bükk.
2011. nov. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

www.temoparketta.hu

Exkluzív bambusz- és fa parketták, laminált padlók mintaüzlete

Térkép megjelenítése a következő címnél: Budaörs, Építők útja 2-4.

A bambusz erősebb a fánál, nagyon szép! Nézd meg ezt a mintaboltot, itt szép parkettákat fogsz látni!

2011. nov. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hungy ***** válasza:

Direkt az ilyen kérdések egyszerű eldöntésére született ez az oldal:

[link]


Itt most csak külsős látványtervek vannak, de megcsinálják a belsőt is. Úgy működik, hogy elküldöd nekik a szobád fényképét, és visszaküldenek egy olyan linket, ahol a saját szobádat látod (csak te, senki más), és ott úgy variálod a fal színét, ahogy akarod. A valóságban is létező színekkel. Ahogy rákattintasz egy színre, máris látod a saját fotódon a változást. Mi ezzel a módszerrel csináltuk a teljes lakást, és nagyon meg vagyunk vele elégedve.

2011. nov. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!