Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan turbózhatná fel a...

Hogyan turbózhatná fel a szobámat? 12/L

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, aki kreatív, vannak szobaszépítő ötletei, vagy olyan honlok amin nagyon jó dekorációk vannak egy tiniszobába az írjon és segítsen, el sem tudom mondani, mennyire segítenétek vele! előre is köszi! <3
2011. nov. 11. 22:29
1 2
 11/13 anonim válasza:
ha tudsz,kampót beleverhetsz a falba és akkor rá egy zsinórt. Oda bármit,nemek napszemcsi ,tolltartó meg ilyen kacatok lógnak rajta :)
2011. nov. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

[link]

itt sok ötletet kaphatsz. ha elmész az ikeába budapestre, akkor ott nagyon sok szoba be van rendezve, és nagyon jó kis kiegészítőket lehet kapni. pl egy új polc a faladra, képek. nyomtathatsz ki képeket a családodról, és azokat kitehetnéd egy parafa táblára, annak meg a keretét valamilyenre lefesteni, ami megy a többi cuccodhoz. kérhetnél egy tükröt a szobádba, aminek vmi különleges formája van, azt meg meg lehet sunyiba csináltatni biztosítóval :)) a bútorodra pl pillangókat virágokat nyomtathatnál ki, amiket kivágsz, és felragasztod. a szoba ajtódat is átfestetheted vmi jó színre pl piros. egy új ágynemű, vagy pléd rá, nagyon feldobja az egészet. új kaspók a virágaidnak. sok színes különleges formájú ceruzatartók is jól mutathatnak. szép színes mécseseket, párologtatókat, gyertyákat vehetsz. vmi álló CD tartó is feldobja a szobát. lehet venni rongyszőnyege, én a jyszkbe vettem pont jó mérető szőnyeget 1000 ftért. új színes puff. állólámpa, új lámpa búra. ha bemész egy virágüzletbe, ott nagyon sok aggatható díszeket kaphatsz, már ezer ftért. sztem az is nagyon jó, hogyha nem csak karácsonykor, hanem egész évben egy színes pl kék v rózsaszín futófényt aggatsz fel, jó kis hangulatvilágításnak :).

itt is találhatsz ötleteket: [link]

2011. nov. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
kösz9önöm az ötlet gazdag válaszokat, sokat segített az utolsó vélaszoló, köszönöm szépen..
2011. nov. 18. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!