Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan turbózhatná fel a...

Hogyan turbózhatná fel a szobámat? 12/L

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, aki kreatív, vannak szobaszépítő ötletei, vagy olyan honlok amin nagyon jó dekorációk vannak egy tiniszobába az írjon és segítsen, el sem tudom mondani, mennyire segítenétek vele! előre is köszi! <3
2011. nov. 11. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem meglett úgy csinálva a szobám, hogy kék tapétát raktunk a falra amin csillagok vannak, ezek este világítanak, szerintem nagyon jó
2011. nov. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy ilyen volt felfújva a falamra kékkel, könnyű volt megcsinálni [link]


Plusz az egyik haver nagyon jól rajzol, ő pedig megcsinálta a nappalimba a tévé mögé a londoni metró térképét, az is nagyon adja:)

2011. nov. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Látatlanban nem lehet szobát építeni. Vagyis most írhatnék egy 5000 karakteres választ, de inkább egy kicsit pontosíts, hogy mi az elképzelésed, milyen a szobád most, milyen stílusokat kedvelsz, ilyenek. Akkor nagyon szívesen visszatérek a kérdésre. Most rendeztem be a saját lakásom, nem volt éppen egyszerű menet, pedig azt láttam is.

18/L

2011. nov. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
néhány helyen celluxozz fel a falra bambuszokat,amikor nekem olyanom volt ,tök jó hangulata volt. Vagy az egyik falat trehányul fesd le aranyra,a másikat pedig feketével és szerezz be valami jó lámpabúrát.Én amikor annyi voltam mint te megpróbáltam a legtöbb dolgot nem rárakni valamire,hanem lógatni a plafonról. Az olyan kuckó feelinges. Vagy rajzolhatsz akár valamit a faladra
2011. nov. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ird meg a parametereket, milyen butorok vannak, falak szine, mennyit szannal ra, vagy esetleg milyen alapanyagok allnak rendelkezesre.

En pl mielott kidobnek valamit, atgondolom, hogy mire tudnam felhasznalni (es itt nem a kajamaradekra gondolok)

2011. nov. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
tölts fel képet a szobádról
2011. nov. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
sör
2011. nov. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a rende s válaszokat, a szobám pink a bútoraim fehérek az ágyam is és a szekrényeim is képet nem fogok feltölteni ja meg van baldachin az ágyamon az egyik válaszolótól kérdezném, hogy a plafonra miket és hogy lógatott fel?jól hangzik csak nincs elképzelésem <3
2011. nov. 12. 18:46
 9/13 anonim ***** válasza:

Pink, feher es baldahin.

Ha meg akarod tartani ezt a habos-babos latszatot, akkor esetleg csinalhatnal diszparnakat szaten es csillamos anyagokbol minden fele szinben, a baldahinra keszithetsz uveggyongyokbol fuggoket, a fuggonyre is lehet. Dobozokat bevonhatsz tetszetos csomagolopapirba, ezek jok kacatok, ujsagok tarolasara. Lehet kapni festovasznat, amire egy par nyomtatott kepbol ragaszto es tempera segitsegevel festmenyt lehet varazsolni akar a kedvenc sztarodrol is. Pillangokat lehet varrni a fuggonyre, ragasztani a csillarra.

2011. nov. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de nyugodjatok meg nem vagyok olyan hogy virágok pillangók rózsaszín és hercegnők, 12 vok és egyáltalán nem ilyen vok, a szobámon a tapétát át tapétáznám vagy átfestetném, de az sokba kerül és a szüleim nem válalják, a lényeg h szép szobám van de ne nézzetek hülyének
2011. nov. 13. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!