Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tudok még ezzel a szivaccsal...

Tudok még ezzel a szivaccsal kezdeni valamit?

Figyelt kérdés
Gondoltam kimosom mert foltos volt és a szaga sem újként hatott, ezért gondoltam nem ártana neki egy kis fertőtlenítés. A gyerekmedencében jól megfürdettem fertőtlenítőszeres vízben, aztán átöblítettem tiszta vízzel, és kitettem a napra. Nagyon jó idő volt végig, sokat fújt a szél és sütött a nap is, de már egy hete nem akar megszáradni ez a rohadt szivacs. Igen, rossz ötlet volt erre már magam is rájöttem, de ez van :D A szaga már rosszabb mint előtte volt, és még ha ránehezedek érzem, hogy belül még vizes, és súlya is van. Már nem tudom mit kezdjek vele, van valakinek ötlete? ...ha nincs más ki fogom dobni és veszek valahol egy újat
2011. szept. 5. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
esetleg ventilátorral szárítsad
2011. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tetris ***** válasza:
A centrifugázás nem jöhet szóba?
2011. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem tudsz.

most az a víz amivel kimostad meg öblítetted az van ugye a belsejében.

esetleg ha újra átöblíted és ki tudod csavarni belőle valahogy centrizni ha belefér,akkor van esélyed.

lefektetni valami keményre és gyúrni hogy kijöjjön.

2011. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy kb 15cm vastag, és 1,2m x 1,8m, tehát elég nehéz lenne centrizni :) ...igen, gyúrtam meg nyomkodtam nagy asztalon stb, de egy kis víz még mindig van benne. ....és ha a szél nem szárította ki (pedig erre felé aztán van szél!) akkor a ventilátor sem fogja. azért rászánok még pár napot és szárítgatom, valahol most olvastam, hogy valaki szódabikarbónával szórja be és aztán porszívózza, szóval ha kiszáradna vajon az eltüntetné a mostani szagát?! vagy vannak egyéb praktikák?
2011. szept. 5. 19:53
 5/6 tetris ***** válasza:
A patyolatnál nem vállalnak ilyesmi tisztítást? Vagy azok a cégek, akik szőnyegtisztításra szakosodtak? Mert - gondolom - a szőnyeget is kicsavarják valahogy.
2011. szept. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, erre már én is gondoltam, holnap lehet hogy rákérdezek
2011. szept. 5. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!