Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Jók lennének ezek a képek a...

Jók lennének ezek a képek a szobámba?

Figyelt kérdés

van 3 képkeretem. Eddig úgy volt hogy a barátnőkkel közös képet rakok bele de nem találtam semmi jó közöset, csak olyan amin pl. csak ketten vagyok a barátnőmmel de akkor a másik bnőm sz.rul érezné magát. ezrét úgy döntöttem hogy más képeket rakok belé. Melyik 3 legyen?


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 24. 11:28
 1/8 anonim válasza:
Nekem az 1., a 2. és az utolsó képek tetszenek.
2011. aug. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ácsi-bácsi! Gondolom hagyományos és nem digitális képkeretről beszélünk, úgyhogy először is nézdd meg hogy milyen a képkeretek képaránya, mert itt legalább 3 külöböző féle van. Nem tudom hogy neked ezek a képek otthon megvannak-e nagyban, de ha ezeket az ultra-pici verziókat akarnád kinyomtatni/kinyomtattatni egy stúdióban akkor semmi nem látszódna belőle élőben úgyhogy ezeket felejtsdd is el, keress egy nagy képet ami alkalmas erre a célre. Otthon pedig ne akardd kinyomtatni, hacsak nincs kíváló minőségű fotópapírod és többszázer forintos profi színes nyomtatótok.

Na ennyit a dolog stilisztikai részéről, azt meg már hogy neked ezek a képek mit jelentenek nem tudhatjuk, mindenesetre ne az alapján válassz hogy melyik a szép meg jópofa, hanem hogy neked melyik tetszik. Ja és találj ki valami jó magyarázkodó szöveget a barátnőidnek hogy miért nem az ő képeik lógnak a faladon, vagy készítts velük közös képet.

2011. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fotóstúdióba csináltatnám a képeket ott meg gondolom meg tudják oldani hogy jó minőségű kép legyen. A képkeretem 21 x 15 cm.
2011. aug. 24. 15:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem, miért tesznek fel ízlésbeli kérdéseket az oldalon. Mondjuk neked tetszik egy kép, tíz válaszoló közül kettőnek szintén, de a másik nyolc másik képre szavaz. Ettől neked jobban fog tetszeni az a másik? Nem jó válasz, hogy mindkettő tetszik, csak választani nem tudsz, mert két képet is fel lehet tenni. Az számít, belőled milyen érzést, hangulatot vált ki a látványa, elvégre te fogod látni nap mint nap.
2011. aug. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem az összes egyformán teszik. A Eiffel tornyos a legjobban az tuti ott lesz csak még a másik kettőt nem tudom
2011. aug. 24. 17:04
 6/8 anonim ***** válasza:
ÚÚÚÚ Engedd el a hajam! A "10-ből kettő", csak példa volt.
2011. aug. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1,2,3
2011. aug. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1,4,5
2011. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!