Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Halvány vajsárga falhoz...

Halvány vajsárga falhoz milyen függönyt válasszak?

Figyelt kérdés

2 db 2,5 m-es sarokablakom van, 3m-es fehér, oldalfali duplasínes karnisokkal, egy elég nagy a szobában (kb. 26 nm). A fal halvány vajsárga, a plafon és alatta a fal kb. 20 cm-ig fehér és az ablakkeret menti falrészek (olyan beülős ablakok) is fehérre vannak festve. A padló olyan melegbarnás hajópadló-szerű.

Az egész házra a világos, nagy terek a jellemzőek. Nem szeretnék rikító, élénk színeket (függönyben legalábbis), a mostanság divatos "mediterrán" stílus nekem annyira nem jön be, de nem tudnám elképzelni a nagyon modern, túl kontrasztos, túl mozgalmas színvilágot se.

Földig érő ekrü színű voile függönyt gondoltam, dupla szélességű anyagból, hogy legyen "hullámzás", de kicsit bizonytalan vagyok, hogy nem lesz-e túl homogén az egész...?

Esetleg valami erősebb színű sötétítővel v. két oldali dekoranyaggal feldobva jó lehet? Vagy legyen sima fehér, ami mindent elbír? :)

Mit javasoltok?


2011. aug. 16. 22:02
 1/1 anonim válasza:
Bézs ;)
2011. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!