Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Keleti, távol-keleti jellegű...

Keleti, távol-keleti jellegű nappalihoz ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kicsit keleties(marocco,perzsa ilyenre gondolok)nappalit szeretnék berendezni,kissé modernebb behatással.

Sötét burgundi a függönyöm és a padlószőnyegem(ebből jött az ötlet),de krémszínű a fal és a kanapé és a dohányzóasztal.

Hamarosan veszek egy bordó-krémszínű kilimet a kanapé fölé,faliszőnyegnek.De szeretnék a falra fekete keretes képeket,mert a fekete-réz kandalló fölött egy fekete-réz keretes tükör van.

Milyen keleties képeket tehetnék bele,hogy harmonizáljon a szoba színeivel? A másik pedig miket tudok még beszerezni ami kicsit hangulatossá tenné ezt a helyiséget még?


2011. aug. 16. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Vannak ezek a keleti stílusú padlóvázák,meg a falra tehető nagy legyezők. :)

Valamint nekem nagyon tetszenek(ez nem feltétlenül keleti stílus,de sztem nagyon jók) ezek a nappaliba való hosszú szálú szőnyegek.:)

2011. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Esetleg néhány sivatagot,tevéket ábrázoló kép is jól jöhet.
2011. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Ez a sivatagos,tevés ötlet és az,hogy még szőnyeget a falra,nagyon tetszik! :)

Igazából van egy perzsa szőnyegem,de az bordó és sötét narancs színű,nem hiszem hogy illene a szobához és félek ezt az amúgy sem túl nagy helyiséget mégjobban összehúzná.

Ha esetleg sivatagos vagy tevés képet rakok az amúgyis világos falra,vajon lehet majd látni,érezni a keleties hatást?

2011. aug. 16. 21:46
 4/8 A kérdező kommentje:
De még várok ötleteket!
2011. aug. 16. 21:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem lehet sivatagos képet,egy sötétebb barna kerettel mondjuk! :)
2011. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha van egy kis polcod,vagy dohányzóasztalod,akkor arra is tehetsz ilyen kis szobrokat, vagy kis köveket, fa elefántot, meg hasomlókat!

Kreatív boltban találsz ilyeneket is! :)

2011. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem pl nagyon tetszenek azok a térelválasztók, amelyeknek a szálai nem (csak) anyagból vannak, hanem rá vannak húzva üveggyöngyök, és hasonló kis mütyűrük :) Ettől olyan Seherezádés!


Meg az alacsony étkezőasztal, körülötte ülőpárnákkal, és a színes selyembúrájú lámpák, gyöngyös gyertyatartók.

2011. aug. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Díszpárnák és puffok: [link]

Gyertyák, kütyük, váza, stb az asztalra, polcra: [link]

2011. aug. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!