Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen legyen a szoba? Kiegész...

Milyen legyen a szoba? Kiegészítő színek kellenének.

Figyelt kérdés

Ami már megvan: ágy, parketta, az alábbi linken megtekinthető, majdnem ugyanilyen ágyam van és a parketta is a képen látható színű: [link]


Falszín: capuccino

Szekrénysor: faltól-falig és egész a plafonig: a következő linken a második calvados borostyánkő [link]


Milyen színű legyen a sötétítő függöny és a szőnyeg?


2011. júl. 13. 11:47
 1/9 A kérdező kommentje:
A bútor linket csak a szín miatt linkeltem be, az én szekrényem más lesz, tükrös és teljesen más elosztású.
2011. júl. 13. 11:50
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát ilyen színű lesz a bútor és szerintetek ez a fogantyú szép? Ilyen vegyek? [link]
2011. júl. 13. 11:52
 3/9 anonim ***** válasza:

lehet hülyeséget mondok

de pl a bútor szinéhez tökre menne valami sötét bordó szín

a capuccino színű fal az mennyire élénk színű..mert ha világosabb akkor lehetne élénk citromsárga vagy halányabb narancs. mondjuk ugy lehetne legjobban megmondani ha látná az ember az összképet.

tényleg bocsi ha hülyeséget mondtam :)

2011. júl. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem mondtál hülyeséget! Még lakberendezőknek sem könnyű látatlanba tanácsot adni. Szerintem a bordó sötétítené nagyon a szobát, mivel a bútor és az ágy is sötét (és lesz még egy sötétbarna kétszemélyes kanapé). Én barackban és bézsben gondolkodtam, csak nem tudom még milyen színt vegyek, merthogy kell egy szőnyeg, kell egy sötétítőfüggöny és kell egy ágytakaró. A legnagyobb dilemmám, hogy nem tudom melyik milyen színű legyen.

Sárga az kizárva, mert egyenesen irritálnak a nagyon élénk, feltűnő színek.

2011. júl. 13. 12:30
 5/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok


[link]


a második képen a függönynek szerintem jó színe van..mit gondolsz? bár talán egy kicsit világosabb lehet jobb lenne

2011. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kár. Pedig elsőre a sárga jutott eszembe.

Zöld? Akár világos borsó vagy méreg szín, bézzsel kiegészítve.

[link]

[link]

[link]

[link]

A szőnyegből bészt választanék.

2011. júl. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vagy még kék, de ezt nem érzem biztosnak, hogy jó 5let.

[link]

2011. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Imádom a zöldet én is gondolkodtam rajta, de szerintem nem szerencsés mivelhogy a konyha padlólapja kiwizöld.

Nagyon szeretem még a világoszsürkét, csk azt nem tudom beleillik-e . Köszönöm a linkeket, később nézem, most rohannom kell. Még írjatok.

2011. júl. 13. 14:49
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a linkeket, nagyon jó az a kétszínű barna-bézs sötétítő, akár ilyent is varrathatok, hogy ne legyen olyan egyhangú, de lehet, hogy barna-barack lesz a sötétítő.

Ágytakaróra és szőnyegre még nincs ötletem, de valószínű, hogy az ágytakaró harmóniában lesz a sötétítővel. Kigondolom még.

2011. júl. 13. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!