Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tudnánk kicsit moderneb...

Hogyan tudnánk kicsit modernebbé tenni, felújítani régi ajtóinkat?

Figyelt kérdés
Akkora nagy munka lenne három ajtó kicserélése a lakásban, h baba mellett inkább nem vágunk bele. Hagyományos fehérre festettek, és régimódi vastag tokosak. Szóval randák. :)Viszont kitaláltuk, mi lenne, ha vmilyen módon felújítanánk őket. De milyen módon?
2009. márc. 13. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Van benne üvegbetét?

Azt lehetne modernebbre cserélni, fokozatosan, óvatosan. Még a lakásbiztosítót is be lehetne óvatosan vonni, hogy becsapta a huzat és azért volt szükség cserére.

2009. márc. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, mi is ilyesmire gondoltunk, és volt már felénk máskor is nagy-nagy-nagy szél...:)
2009. márc. 14. 14:25
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Pár jó kis festék, néhány díszléc ami nem is drága és csodákat lehet művelni. Ha van üveg is, kis kézügyességgel és üvegfestékkel tök jó dolgokat lehet csinálni.
2009. márc. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
énmár láttam felujitva . nekem nem tetszik!látszik rajta hogy csúnya régi és erőltették ezt az újitást!én tuti kicseréltetném. azért annyira nem nagy munka!és én mindig aztmondom hogy megéri ujat venni mindig meghálálja önmagát:)
2009. márc. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Csak tegyük hozzá, hogy nem biztos hogy van pénzük újat venni, és még kisbabájuk is van. Csak szeretnének változást.
2009. márc. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Bizony! A pénzünk jelenleg nem erre van, és nincs hova tenni a babát a nagy porban. Mert ugye az még a kulcslyukon is átjön. Cseréltünk már ajtót, és iszonyat porral járt. Én is láttam már vhol felújított ajtókat, és az egész jó volt. Nem lakunk egy luxusvillában, nem mutatna annyira erőltetetten.
2009. márc. 19. 13:57
 7/14 anonim ***** válasza:

ok akkor sok sikert hozzá!biztos szép lesz!!!!!faglettel lehet teljesen simára megcsinálni. vékonyan átkell kenni rajta még a nem hibás részeket is és teljesen sima lesz!!De ez csak akkor jó ha nem faszinüre kenitek az ajtokat!olyan lesz minta müanyag lenne!!!!minden hibát kilehet javitani!mi ujajtokat vettünk bizony volt hogy hibája volt vagy mivéletlen taligát nekitoltuk és akkor megpattant és kijavitottuk!bárcsak vékonyan átkentük volna még a nemhibás részeket is ezzel a javitoval!!!ezt később mondta nekünk egy festő hogy nem árt ha vékonyan átkenjük az egész ajtot . nemdárga szerintem ismered ezt az anygaot megkell a végén csiszolni. 500ft körül van.


Uj ajto ajánlos voltam:)bocsi

2009. márc. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha már régiek az ajtók , fogadjuk el ezt a helyzetet és induljunk ki ebből: tehát csináljátok a most divatos antikoltra a festésüket!

A kiindulást az előző válaszoló már írta, a többit részletezem, ha érdekel.

2009. márc. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez az antikolás érdekel. Írnál róla még? Nem tűnik nagyon "csináltnak"?
2009. márc. 22. 07:36
 10/14 A kérdező kommentje:
A faglett miért nem jó, ha faszínű az ajtó?
2009. márc. 22. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!