Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Teljesen belezavarodtam, egy...

Teljesen belezavarodtam, egy kis segitseg kene? Bovebben lent

Figyelt kérdés

A haloszobamat szeretnem kicsit otthonossa alakitani,de nem tudom hogyan parositsam a szineket,segitenetek kerlek!!!

Van egy krem szinu haloszobabutorom,ezust fogokkal,egy vilagos kerm szinu szonyeg,sotetbarnaval kombinalva,tudo szinu a falam,es van egy aranysargas,sotetelom,mit tegyek h harmonizaljon,mit valtoztassak,vagy mivel dobjam fel h harmonikusabb legyen,mert igy sehogy sem jo.KOSZONOM ELORE IS A VALASZOKAT


2011. ápr. 13. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A sötétítődet kellene szerintem barna-krém színűre, cserélni.A többi szín harmonikus.
2011. ápr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
o koszonom,tudtam h a sotetitommel van baj:((de olyan draga volt,most mit kezdjek vele,el kene adjam:((,ugyis le cserelem,tudtam h az a hibas,h nem harmonizal,koszi szepen a valaszt
2011. ápr. 13. 11:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Ruhafesték nem fogja be? lehet hülyeség akkor bocsi.
2011. ápr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!