Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tapétáznánk 110cm ig, bordűr...

Tapétáznánk 110cm ig, bordűr helyett mit tegyünk? Díszléc? Más ötlet?

Figyelt kérdés

110cm ig szeretnénk tapétázni, mert ott kezdődik a tetőtér miatt a tető kiállás (azt hiszem így hívják) a bordür nem tetszik, ráadásul elég designos tapétát választottam, nem is rontanám el vele, gyárilag sem kapni hozzá való bordürt.


Felül 110cm felett forgácsos tapéta van festve, hasonló színben tapétáznánk mintásan.


Mivel választhatnánk el a mintás tapétát a forgácsos tapétától?falmatrica sem marad meg ezen a forgácsos tapétán...valami modern, designos ötlet érdekelne :)


Egyátalán el kell választanunk a kettőt?Lehet nem is lenne rá szükség...


2011. ápr. 3. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elég lenne egy csíkot festeni a határvonalra ami színben passzol. (maszkolószalaggal ki tudjátok jelölni és nem kenitek össze a tapétát.
2011. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sorry fűrészporos...nem forgácsos :D
2011. ápr. 3. 12:22
 3/3 anonim válasza:
Szerintem valami hasonlót lehetne alkalmazni: [link] , de akár valamilyen díszlécet is be lehet építeni, akár egyedit is, az sem drágább.
2011. ápr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!