Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » SOS! Egy 25 nm-es szoba...

SOS! Egy 25 nm-es szoba kifestése kb mennyibe kerül, ha színes festékkel szeretném festetni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Sokba. Számold ki, hány nm-t kell festeni, ehhez kell festéket venned (rá van írva a dobozokra, melyik hány nm-re elég), 3 ezertől kezdve határ a csillagos ég, plusz a festő díja, ami kb. 500/nm.
2011. márc. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Olga néni ***** válasza:
Az olcsóbb festék is megteszi (nem a legolcsóbb, Tesco neeee!). Ha rendben van a fal, magad is kiguríthatod teddi hengerrel. Nem nehéz.
2011. márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha nem előre bekevert festéket veszel akkor egy vödör héra ára.De én amondó vagyok,hogy megéri azt a kisdobozos színezettett venni.Az aszt hiszem pont elég 25 nm-re.És akkor szép színt kapsz.(5000 alatt megúszod mind a két variációt)
2011. márc. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
14.53-nak teljesen igaza van. Az előre bekevertet el sem tudod rontani ha hengerrel gurítod. A mennyezetet számold hozzá, ha a színe megegyezik az oldalfal színével !
2011. márc. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a mennyezet fehér marad, csak a falakat szeretném színesre. és előre bekevert festékből melyik fajta a legjobb?
2011. márc. 31. 23:49
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
PLATINIUM a festék neve és pl egy 5 literes 100 m2 -re elegendő.Ilyet használok. Az ára is elfogadható.Azt hiszem tavaly 5000 ezer alatt vettem ,de nem vagyok benne biztos.Több szinben is kapható. TEDDYVEL HASZNÁLD, de ha gyors akarsz lenni végy hosszabbítót is és a fehér mennyezetednél nem kell létrázni annyit.
2011. ápr. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2011. ápr. 1. 10:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!