Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ha elérhető áron lenne vennéte...

Ha elérhető áron lenne vennétek ilyen ágyat?

Figyelt kérdés

Van benne masszázs,nyugtató fények,zene


itt a kép róla


[link]


2011. jan. 14. 09:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Nekem, legalábbis képen "kicsinek" tűnik! Mármint a vízszintes része, ami nem hajlik. OKé,hogy a képen összebújva kényelmes, de mi pl. nem tudunk így aludni a férjemmel! Nekünk kell a hely!:) Meg a hálóban is furin mutatna!:)
2011. jan. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

nem,mert nem egyenesnek látszik az alja,arra érzékeny a gerincem

+mivel meg van emelve a széle,megint nem jó,éjszaka kinzás lenne kimászni wc-re menet....

+ szeretünk ágy szélén szeretkezni,megint nem alkalmas erre

+hófehér,meghaladja a takaritós képességeimet:D

+nem illik a lakásomba (de ha olcsón kapok mellé hasonló modern lakást,akkor jöhet:D)

2011. jan. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ha a partot, a tengert (óceánt) meg az örök jóidőt is adják hozzá. egyébként nem tudom hova tenném. szerintem nincs olyan nagy szoba, amiben ez nem nézne ki hülyén.
2011. jan. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, szerintem nagyon klassz!
2011. jan. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a véleményeket.igaz hogy Magyarországon a sok panelban furcsán nézne ki
2011. jan. 14. 09:59
 6/13 A kérdező kommentje:
ha ágyat vesztek,milyen szempontokat figyeltek a vásárlásnál?mi az az összeg amit még kiadtok egy ágyért.
2011. jan. 14. 10:04
 7/13 anonim ***** válasza:

Én tuti vennék! De szintén panel :(


Amúgy pont most tervezek ágyat venni, de nagyon hamar rájöttem, hogy nincs olyan, ami megfelelne, mert 2m széles a kisszoba, és oda egy szélesebb ágyat nem lehet berakni.

Ezért dobogót fogok építtetni, ami alá bemehet egy rakás hatalmas fiók, és egyszerűen a dobogó tetején lesz egy matrac.

A dobogóért mondjuk 40 ezret hajlandó vagyok fizetni mindennel együtt, de ha annyiért nem csinálja meg az asztalos, akkor megcsináljuk mi a párommal. A matracért szintén maximum ennyit fizetnék, de valószínűbb, hogy sima szivacsmatrac lesz, mert a rugósakkal elég rossz tapasztalataim vannak.

2011. jan. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi most vettünk! Szempont volt,hogy rugós matracos legyen, keményebb fajta. Aztán,hogy jó nagy legyen (2mx2m), és nagy fejtámlája legyen (a matractól számítva kb. egy méter magas),hogyha ülve tévézünk, akkor is meg tudjunk támaszkodni. Tovább az ágynemű tartóhoz ragaszkodtam, így elférnek a ruháink!:) 110 ezerben állt meg, de nem csak kényelmes szép is. Ez már nem szempont, de mákunk volt, tudtunk olyan színben csináltatni, ami passzol a ház színeihez. A keret sötétbarna bőr, a matrac bézs színű!:)
2011. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: Megkérdezhetem hol vettétek?
2011. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát igaz nem most, ha jól emlékszem 5 éve vettem az ágyamat 45e-ért!140X200 plüss bevonatú, háttámlával teljes fekvőfelület alatt ágyneműtartó, tudod az a felnyíthatós.Előre gyártott volt, de pár ezerért kérhettem volna hogy csináltatottra.Akkor válogathattam volna a színekben meg az anyagokban.
2011. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!