Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Divat még a terítő manapság?

Divat még a terítő manapság?

Figyelt kérdés
Lakberendezési magazinokban nem használják, vagy csak én nem látom... Nem vagyok híve a minimal stílusnak, nekem "csupaszok" a bútorok terítő nélkül. Ódivatú vagyok...?
2009. jan. 26. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az étkező asztalra használok terítőt, ami színben illik a környezetébe, a függönyhöz, csempéhez, bútor színéhez. A nappaliba viszont a szekrényre és dohányzóasztalra nem. A dohányzóasztal közepe üveg egyébként is. (Na jó Karácsonykor egy kis méretű karácsonyi terítő volt rajta)
2009. jan. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A szekrények polcaira én sem használok, mert szerintem csak porfogó és egyszerűen nem tetszik. Anyukámnál viszont minden polcon van kalocsai mintás terítő, amiket ő hímzett. Nekem többnyire komódjaim vannak, és azok tetejére én horgolt terítőket teszek. Ezek viszont szerintem gyönyörűek, anyukámtól vannak. Az asztalokra is szoktam tenni, oda is vagy horgoltat, vagy pedig ünnepnek megfelelőt. Egyátalán nem vagy ódivatú, és szerintem nem kell követni a magazinok által diktált trendet, főleg hogy ez a mostani minimál stílus mind bútorban mind minden másban szerintem is szörnyűséges ízléstelenség, bár biztosan van akinek meg az tetszik.
2009. jan. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy ódivatú:)

Én az étkező asztalra teszek csak terítőt, nekünk nagyon tetszik, szerintem ezzel otthonosabb a lakás is:)

A magazinokban inkább a bútorokat mutattják be... azzal nagyobb a bevétel:)

2009. jan. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam! Az étkező asztalra természetesen én is használok, és van néhány nagyon szép horgolt terítőm az anyukámtól, amiket leveszek-felteszek, mert nem tudom eldönteni illik-e. Szerintem ezek nagyon szépek, de gyermekkorom hímzett rózsás terítőit természetesen én sem használnám.;)
2009. jan. 27. 15:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!