Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Most mi a divat falszínekben?

Most mi a divat falszínekben?

Figyelt kérdés

Tapéta?

pl ilyen:

[link]


2011. márc. 13. 08:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nekem nem tetszik ez a minta...

divat szin a sárga,naracs,világos zöld,vagy pedig a kettős szin.Pl alul narancs felül sárga...plus bele a minta csík.

2011. márc. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy le fognak páran pontozni, de nekem teljesen elegem van abból, hogy pár ízlésficamos belsőépítész mondja meg, hogy mi az, ami aktuálisan divat és aki ettől el mer térni, azt leszólják. Én szerintem mindenki használjon olyan színeket és formákat, amikben jól érzi magát, hiszen elvégre Ő fog ott élni.
2011. márc. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Pffff... Ez a tapéta RETTENET!!


A divatos falszínekkel az a legnagyobb baj, hogy egy átlagos lakásban nem érvényesülnek, komplett bútorcsere szükséges hozzá, de még egy lámpabúra se maradhat. MINDENT cserélni kell, attól függően, mi az aktuális divat.

Cirka egy millából meg lehet úszni + a méregdrága dizájnertapéta.

Aztán meg a vendégek 90%-a úgyis húzni fogja az orrát, mert ez a tapéta nem épp az otthonos, békés, kényelmes lakások kiegészítője, ahol az ember szívesen eltölt több időt is.


Az ilyen csicsás cuccokat nem mindegy, melyik helyiségbe teszed, általában csak egy falat szoktak vele borítani, és a többi.


Nagyon könnyű melléfogni, és az összhatás előbb lesz nevetséges és közönséges, mint modern és elegáns. Szerintem még a lakberendezők is elég sűrűn mellényúlnak az ilyen "trendi falakkal".


Nézz körbe, milyenek a bútorok, a szőnyeg, a függöny, milyen a fény, milyen a többi lakástextil (pl. ágyneműhuzat a hálóban), és ahhoz igazítsd a fal színét.

Az ízléstelen, semmihez nem passzoló fal nem divat.


:)

2011. márc. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
www.bien.hu
2011. márc. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Most már nem divat az álmediterrán stílus. Inkább a természetes színek a divatok, a barnák, bézs, mokka, pisztácia-zöld, bézs. Fakó kékek, lilák, pink.


Egyébként nem támogatom, hogy mindent majmoljunk. Jobb ha saját stílust alakít ki az ember, amiben jól érzi magát.

2011. márc. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. márc. 13. 13:43
 7/12 anonim ***** válasza:
A pasztell színek divatosak. Az élénk színek is de ami nagyon rikitó az már nem.
2011. márc. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

divat? miért kell a divatot majmolni?

olyan színre fesd a lakásod, ahol jól érzed magad. én is ezt tettem, nem érdekel, h kinek mi a véleménye, én élek itt, aki vendégségbe jön, az meg kibírja azt a pár órát :D


ez tapéta egyébként nem sok lakásba illik. ahogy az egyik előző válaszoló mondta, mindent le kell cserélni, hogy harmonizáljon a lakás többi berendezésével. szerintem nem éri meg.

2011. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

nem ez a tapéta lenne, csak ilyen stílusú

pl ez is tetszik:

[link]


úgy szeretném, hogy 3 fal fehér vagy valamilyen halvány színű és csak az egyik falra rakatnék olyat, ami a kiegészítőkhöz megy

2011. márc. 13. 16:31
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon gáz... Tökre drágák, főleg a hozzáillő bútorok, de még is olyan olcsó kinézete van... mármint, az ütött-kopott nagyanyáink házának is díszesebb kinézete van, és sokkal otthonosabb, barátságosabb. Nekünk parasztház berendezésünk van, egyszerű fehér fallal, és gerendás, deszkás plafonnal. Valahogy otthon érzem magam benne, kényelmesen, pihentetően. Nem hiszem el, hogy valakinek tényleg tetszenek az álatalad belinkelt dolgok, szerintem csak egy láz ez az egész, mert ezt látod a tévében, a plakátokon, az új szorakozóhelyeken, hogy ez a menő, és f*sza, be akarsz állni a sorba!

Egy ilyen mesterkélt, visszatasíztó, modern (már elnézést) sz*rban kell élned, mert ez a menő, és elfogadott...? Hát... nyugodtan pontozz le, már megszoktam.

2011. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!