Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Minta fürdőszobák, nappalik a...

Minta fürdőszobák, nappalik a neten hol?

Figyelt kérdés
Építkezünk, szeretnék ötletet meríteni, de nem találtam még olyan oldalt, ahol pl. komplett fürdőszobákat, nappalikat lehetne nézegetni. Már átnéztem jópár szalont, referenciákat, de mindegyik oldalon van 1-2 és annyi.Esetleg tud valaki valami jó oldalt? Köszönöm!
2009. jan. 24. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Konkrét oldalt nem tudok, de nekem vannak képeim egy külföldi Ike@ áruházból.
2009. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha azok s megfelenek írj privibe. (előző válaszoló)
2009. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Küldök neked egy pár linket, remélem hasznosak lesznek! Nekem sokat segítettek :) !!!


[link]

Ennél a jobb oldalon egészen le kell görgetni , és az utolsó előtti rész az mhogy lakberendezés képekben! Lehet, hogy le kell töltened hozzá a azt a programot,de rendkívül egyszerűen letölthető, és nagyon megéri, mert hihetetlen jó képek vannak. A gyerek szobák is csodálatosak, meg minden!


[link]

Itt fent tudsz választani a modern és a klasszikus konyhák közt és azon belöl is rengeteg van.


[link]


itt fürdőszobák vannak . Egyik szebb mint a másik.


[link]


Én ezen az oldalon is sokat nézelődtem, itt mondjuk inkább csak felszerelések vannak ,de itt is ki lehet találni sok mindent!


[link]


Itt is van minden ,ami szem-szájnak ingere!!!


[link]


Itt a referenciák között vannak szép dolgok!


Remélem tudtam segíteni egy pár dologban!!!


Jó építkezést!!!

2009. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! Végre nézelődhetek!!:)
2009. jan. 25. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!