Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van olyan ember akinek a föld...

Van olyan ember akinek a föld alatt van a háza?

Figyelt kérdés
mámint ott a bejelentett lakcíme, van "házszám" meg ilyesmi:)
2009. jan. 16. 23:07
1 2
 11/15 anonim válasza:
Van! Ha elmész Franciaországba, Amboise-ba ott sok ilyet találsz. Az embereknek köbarlangban kivájt otthonuk van. Amikor 2007-ben ott voltam nem tudtam elképzelni, mit keres egy jeladó a sziklán. Aztán "felfedeztük", hogy benn a barlangban ajtó is van, rendesen számozott és luxuskörülmények. Ha akarsz képeket is mutatok.
2009. jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Keress rá Périgord-ra ez egy gyönyörű város
2009. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Budafokon is van ilyen Földalatti ház, de már nem laknak benne, de meg lehet nézni, ha kell, lehet telefonálni, és kinyitják.
2009. jan. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Miskolcon is vagy egy ház, több mint két milliárd forintért építették. 2 emelet magas, de 3 emelet a föld alatt van. Én voltam benne, nagyon jó. Kívülről nem is gondolná az ember. Ha nekem sok pénzem lenne én is ilyet építenék, így senki nem tudná, hogy mennyi pénzem van.
2009. jan. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Tinnyén is vannak földbeépített dombházak, melyek mellesleg bioházak is, ha jól tudom. Marha jól néz ki kívül-belül, és nem dohos, ugye direkt olyan helyre kell építeni, ahol olyan szerkezetű a talaj, hogy nem fog tocsogni, meg viszonylag magasabb helyre kell.

[link]

2009. jan. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!