Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit gondoltok egy 4,2 négyzetm...

Mit gondoltok egy 4,2 négyzetméteres fürdőszobában a 42cm széles x 23cm mély mosdóról? Link bent.

Figyelt kérdés

A fürdő egy kislakásban van, egy helyiségben benne van a WC, Fürdőkád, mosógép, szennyestartó. Eddig volt egy normál méretű klasszikus mosdókagyló (60cm széles x 47cm mély), falra akasztott tükörrel.


A kis mérete ellenére a fürdőben jól el lehet férni, nem kell szorongani, mégis arra gondoltam, hogy kipróbálok egy mini mosdókagylót (42cm széles x 23 cm mély). A mosdókagylót úgyis csak fogmosásra, WC után kézmosásra használom, már nem mosok benne zoknit, ruhát, mint nagyanyáink tették anno. :)


Egy ilyenről lenne szó, kis szekrénnyel egybeépítve:

[link]


Kicsit félek attól, hogy ez a pici mosdó ilyen "szerencsétlen" hangulatot ad majd a fürdőszobának. :)


Mit gondoltok róla?


tegnap 21:19
 1/6 A kérdező kommentje:
A csaptelep amúgy elég béna a képen (külön kell megvenni), nem ilyen gémeset szeretnék hozzá, hanem valami alacsony profilút.
tegnap 21:23
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, menj be a Praktikerbe, és vedd szemügyre a kiszemelt példányt! Amikor ilyesmit használtam, nekem kényelmetlen volt a kézmosás, és a viz is könnyen kifröcsögött. Ez szerintem oda való, ahol külön van a fürdő és a WC, és a WC-be még épp befér egy ilyen, kiegészítőnek. De hogy csak ilyen kicsi legyen, az szerintem nagyon "minimalista", kényszermegoldás.
tegnap 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég kicsi.
tegnap 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem cserélném le a mostanit, ha tényleg kényelmes a használata és elfér. Pláne nem 40 ezerért+ csaptelep és egyebek.
tegnap 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hasonlóan kicsi van a vécénkben a kézmosáshoz, de sarokban, íves változat, a testvéreméknél hasonló szögletes van.

Ez a szögletes, keskeny kézmosásra megfelelő. Fogmosásra már nem. Egyszerűen nem tudsz megfelelően odahajolni, hogy kiöblítsd a szádat és ne a földre menjen amit kiköptél. Lefejeled közben a falat.

Ha már kisebbet akarsz akkor vegyél sarokba valót, íveset. Az is elég kényelmetlen, de legalább odafér a fejed.

Már persze ha nem távköpő versenyt szeretsz játszani és minden alkalommal a fogkrémet, nyálat takarítani körben a falról meg a padlóról. Akkor megfelelő.

Sok kisebb mosdókagyló van, nem kell a normál megszokott méretben gondolkodnod, de ne a legkevésbé oda valót válaszd!

tegnap 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is a wc-ben van ilyen. Szerintem fogmosásra, arc mosásra iszonyat kényelmetlen lenne mindennapi használat mellett. Én nő vagyok (értsd nincs nagy lapát kezem), de ha már nem ferdén teszem a csap alá megmosni, akkor kicsap a víz. Na most ha még az arcomat is megmosom, az tuti mindenhova csöpög, csak nem a mosdókagylóba. Szóval én nem gondolkodnék ebben és igen, hülyén is nézne ki valószínű. 4 nm szerintem nem olyan nagyon pici, hogy egy közepes méretű mosdókagylón kelljen helyet spórolni. :)
ma 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!