Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a tapasztalat az SG butorra...

Mi a tapasztalat az SG butorral? Reklamáció esetén korrigáltak? Nekem soha többé SG butor!

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy előszoba bútort rendeltem tőlük. Nem annyira voltam megelégedve velük. Mondom miért:


- Irdatlan sokat vártam rá. Szerintem hónapokat. De oké, ez a legkevesebb, nem élet halál kérdés egy előszoba bútor.


- Csávó kihozza, 3 dobozban volt. Leszórja a teherautóról, hogy na akkor ittvan, itt kell aláírni és már itt se van. Egyik doboz olyan nehéz volt és olyan nagy, semmi fogás nem volt rajta, nem bírtam konkrétan megemelni. (Pedig nem egy 40 kilós gyerek vagyok). És akkor ezt vidd fel a harmadikra. Előre beleírtam a rendelésbe, hogy harmadik emeletig szeretnék felvitelt, vagy legalább segítséget. Mondom és akkor most itt az utca közepén mit csináljak egy 50 kilós, 2X1 méteres dobozzal egyedül? Megfogni se tudom. Nagy duzzogás árán közli, hogy neki az első ajtóig van kötelezettsége mozgatni, az meg a tömb bejárati ajtaja. Dejó... De amúgy oszt szoroz, 7 ezerért segített felhozni. Nehogymár egy közel 200 ezres bútor árába 2 hónap várakozás után ne férjen bele egy "ingyen" felcipelés... Mindegy, kifizettem, rohadjon meg :D. Bár ez nem az SG embere volt, valszeg egy külsős fuvarozó.


- Rengeteg bútort raktam már össze. Általában élvezem. Ez katasztrófa volt. Egy a4-es oldalra rá volt sűrítve az egész összeszerelés, ami más bútoroknál 10 oldal. Semmit nem láttál az ábrákon. Melyik lap melyik fele néz merre, milyen csavar kell oda. Sok esetben semmi előfúrás, csak hajtsd bele az mdf-be a facsavarokat. Köszi. Szenvedés volt az egész összerakás. El is csesztem, átcsavaroztam egy lapot, amit nem kellett volna. Miért? Mert az ábrákról NEM derült ki, hogy a 4 ugyan akkora, de minimálisan eltérő bútorlap közül melyik van épp az ábrán, amivel dolgozni kell.


- Mint minden esetben, bútorlap egyik fele le volt verve. Őszintén, ezen már meg sem lepődök... Bármelyik lapraszerelt szart megveszed és kiszállítják, bizisten lesz rajta valami sérülés. Vagy együtt élsz vele, vagy nem. Szerencsére nekem fal felőli élen volt, nem szembetűnő. Együtt élek vele.


Szóval többet nem rendelek innen, nagyon rossz élmény volt. Mindezt 200 ezerért... Nem egy 4 ezres akasztót vettem, kicsit komolyabb szolgáltatást várnék ennyi pénzért. Valszeg ha másfélmillióért veszel ott 1 szekrénysort meg egy ágyat, ugyan ez történik.

tegnap 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!