Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Stúdió-lakásban (1 személy)...

Stúdió-lakásban (1 személy) milyen ágyat vennél?

Figyelt kérdés

Nem akarok külön kanapét. Egyszemélyes ágy ami mondjuk kihúzhatós, ha valaki nálam aludna. (Randi vagy ilyesmi.)


[link]


[link]


Előtte pedig lenne a TV, hogy azt is tudjam/tudjuk nézni ha igény van rá. A háttámlának nekidőlve ülve is lehet. Ha vendég van pléddel terítem le az ágynemű helyett.


Más javaslat esetleg?



ma 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek amiket linkeltél, nekem olyan gyerekágy hangulatúak. Vegyél egy rendes kanapéágyat.
ma 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
LakásBA
ma 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy normál franciaágyat. Kit érdekel, hogy betölti az egész teret. Egy ekkora lakás úgy is csak arra jó, hogy aludni járj haza, akkor meg aludj kényelmesen. A kanapék meg a kihúzható vackok sose lesznek olyan jók.

Ha már mindenképpen valami helytakarékos kell, akkor szekrényágy, de full méretben.

ma 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól is, te mekkora vagy és milyen nehéz. A linkelt kanapéágy szerintem szép és praktikus, de nyújtózkodni benne nem lehet a támlák miatt.
ma 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!