Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Voltatok már úgy, hogy egy...

Voltatok már úgy, hogy egy lakás átrendezés után, vagy felújítás után eltűnt a lakás jó hangulata, légköre?

Figyelt kérdés

Vettetek egy új bútort, kidobtatok egy régit, kifestettétek a lakást...és az addig jó légköre, mondhatnám kisugárzása megszűnt a lakásnak?

Nem mert nem tetszik az új, egyszerűen csak valahova odalett az addigi hangulata.


aug. 22. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. A régi kopott volt, de szerettem. Az új gyönyörű, de nekem hideg-rideg "kirakat" volt. Mikor egy kis rendetlenség volt benne, akkor már barátságosabb lett, lassan megszoktam.
aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Ha valamit felújítottam vagy kicseréltem, azt úg csináltam, hog jobb legyen, ne rosszabb. Igaz, nem a mai trendeket követem, hanem azt, ami tényleg tetszik, és akár hosszabb időt is vártam egy megfelelő darabra. (Az ülőgarnitúrámra pl. több évet vártam, és végül egy használt árukat áruló oldalon találtam; igaz, kifogástalan állapotban - mondjuk ha leharcoltat, de felújíthatót találtam volna, akkor felújíttattam volna én, de előtte olyat sem találtam)
aug. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt hat! Megsem tetszett a butor szine. Lecsereltuk az osszeset! Most jo. ;-)
aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!