Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Jól néz ki ez a kanapé?

Jól néz ki ez a kanapé?

Figyelt kérdés
[link]

aug. 9. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Tuti kenyelmetlen. Nekem a labai nem tetszenek, amugy ok
aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de nem az én stílusom.

Viszont pár megjegyzés - fenntartva, hogy elég jól néz ki:

1.a karfa körben nagyon vastag, feleslegesen sok helyet vesz el a térből.

2. alacsony támlásnak számít, nem biztos, hogy kényelmes lesz.

3. mivel ezek párnál és nem rendes háttámla, ezek mindig el fognak dőlni, mozdulni. Viszont nem olyanok, mint a díszpárnák, hogy megfogod, leülsz és oda teszed a párnát ahol neked kényelmes - ezek merev párnák. vagy ott van a hátad mögött vagy a földön az utadban.

4. erre nem tehetsz még díszpárnát, sem hogy feldobd a színét a szobának, sem hogy legyen kényelmes párna a kezed ügyében.

Összességében egy hivatalban vagy hasonló formális helységben nagyon jól nézne ki, de nem tudom elképzelni, hogy ezen egy tévézéshez hogy lehetne kényelmesen ülni.

aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés dolga. Nekem nem tetszik sem a formája, sem a színe, sem a stílusa.
aug. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem
aug. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem
aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem ezek olyan erőltetten modernnek akarnak látszani. A legtöbb xxxlutz kanapé ilyen, ízléstelen, és nekem kicsit a vidéki olcsó luxus benyomást kelti az újépítésű orbánkockákba betuszakolva.


Nem tetszik. Akkor már inkább valami klasszikus darab az ikeából. Az nem akar felvágni, időtálló, és stílusos.

aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ízlés dolga. Nekem például a színe abszolút nem tetszik, a design-ja sem annyira, legfeljebb a párnák teszik komfortosabbá a megjelenését. Én nem venném meg, de ha Neked tetszik...
aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tetszeni teszik. Mert szebb, mint a magyar háztartás kanapéinak 98%-a szerintem.

Viszont a támlája nagyon alacsony, az hátradőlve baromi kényelmetlen lesz.


Illetve az ára szerintem nevetséges. Ennyiért lassan olasz designer kanapét veszel, nem egy nyavajás XXXLutz darabot...

aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!