Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ikea Linanäs kanapé vélemények?

Ikea Linanäs kanapé vélemények?

Figyelt kérdés
Elég jó árban van, és szép a bézs színe is. Valaki vett már ilyet? Mennyire kényelmes? Kicsit alacsonynak tűnik a háttámla.

aug. 2. 12:53
 1/5 A kérdező kommentje:
aug. 2. 12:54
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a magas támlás kanapékat szeretem ez nekem túl alacsony. Kinézetre jó, de nem tudom milyen a szövete, tisztítható-e vagy nem túl könnyen megy-e tönkre és mindenképpen élőben ki kell próbálni, hogy milyen ülni rajta. 2 éve netről, kép alapján vettem kanapét, a két változatból direkt a puhább szivacsozással választottam az ülőfelületet, mert a puhát szeretjük - és olyan kemény, hogy ülni alig lehet rajta, nem hogy feküdni amikor ki van nyitva ágynak.

Menj el a közeli IKEA-ba és próbáld ki, lehet, hogy nagyon kényelmes, akkor OK? de lehet hogy egyáltalán nem jó neked, akkor meg hagyd a fenébe!

aug. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
76-46=30cm a háttámla? Hát az tényleg nem lehet valami kényelmes. Látatlanban, azaz kipróbálatlanul nem venném.
aug. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is csodálkoztam, de a képeken kényelmesen elférnek rajta az emberek.
aug. 2. 15:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4: Á, arra ne adj. Olyan ez mint nézegetni kertben felállítható medencéket katalógusokban. Az átmérője 2,5m, ül benne 4 felnőtt ember egymástól jó messzire, azt mondod hű, de jó nagy medence és nem is drága. Csak azok az emberek le vannak kicsinyítve (vagy a medence felnagyítva, ahogy tetszik). A számokat kell nézni. Vagy a képen az a csaj nagyon kis termetű.
aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!