Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Költözésnél ti mindent vittete...

Költözésnél ti mindent vittetek magatokkal?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele hogy sok felesleges cuccunk van. Rengeteg ruha,cipő stb. Azt tudom hogy az új házba nem szeretném kerülgetni ezeket. Most egy külön helyiségben vannak a nem használt dolgok. De nem tudom hogy költözés elött áljak neki szelektálni vagy mindent cuccoljunk átt és majd az új lakásban csináljam meg.

Szóval az lenne a kérdésem hogy ki hogy csinálta a pakolást?



júl. 22. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél saját magad ellensége.

Minek pakolnál fel minden vackot amit aztán úgyis kidobsz?


Neki állsz átnézni a dolgaidat, ami nem kell azt dobd ki, ami kell azt meg tedd el.

Az új helyre már csak olyan dolog menjen amire biztosan szükséged van/lesz.

júl. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sietősen költöztem. Mindennel is. De utána kb 2 hónapig folyamatosan szelektáltam ami nagyon jó döntes volt. Neked is ezt javaslom vsak fordított sorrendben.

Akár ma kezdj el szelektálni, apránként. Sokkal könnyebb lesz 10-15 zsákkal kevesebb cuccal költözni.

júl. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amiről tudod, hogy felesleges, azt dobd ki, add le gyűjtőhelyen. Ne vidd magaddal.
júl. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vittünk át olyasmit az új helyre, amiről eleve tudtuk, hogy kuka. Más kérdés, hogy voltak dolgok, amik a szállítás alatt vagy a kicsomagolásig sajnos tönkrementek.
júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csomagolás közben csak el tudod dönteni, hogy mi kell és mi nem. Remek alkalom a szanálásra.
júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Többszörös szívás lenne mindent átvinni. Van amire az új lakásban nem lesz szükséged mert másfajta konstrukció és felszereltség. Szintén van ami nem illene oda, vagy nem praktikus. Meg olyan is van hogy csak porfogó volt nálad valami, vagy szekrény mélyéről, lomtárból kerül át. Na most ezeket fölös átvinni, csak cipekedni kell vele, szállítás kapacitása is véges és a sok szemét miatt akár +1 kör, és persze az új lakásba is csak fölös porfogó lesz amit kerülgethetsz. Tehát a legjobb még költözés előtt vagy eladni, elajándékozni, vagy akár kidobni a kukába az ilyen dolgokat.
aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

is-is.


Költözés előtti lomtalanításkor eléggé kegyetlen voltam, mondjuk úgy.

Ettől függetlenül a szuperpreciz költözés nem sikerült, a cuccok egy részét nagyon szépen kategorizálva, feliratozott dobozokba tettem, a végén már összecsaptuk.

aug. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!