Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tapasztalatokat szeretnék...

Tapasztalatokat szeretnék kérni kanapéhuzattal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ezek a Temuról és Shein ről rendelhető kanapéhuzatok, fotelhuzatok milyen minőségűek? Nem látszik át? Van egy irtó ronda csicsás ülőgarnitúrám sötét szinű alapon virágok, viszont jó állapotban van. Ha húznék rá egyszinű kanpéhuzatot nem látszik át alatta az eredeti minta? Olcsóbb lenne mint áthúzatni kárpitossal?

[link]



jún. 26. 20:34
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
0%
Textilfesték nem opció?
jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Temuról ha megrendeled és nem tetszik, 90 napod van ingyen visszaküldeni.
jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem vannak ilyen huzataim, pedig normális a bútoron, csak néha jól esik egy kis változatosság (pl karácsonykor sötétzöld plüss, halloweenkor narancsszín stb).

Érdemes nem spandex, hanem vastagabb, bársonyosabb anyagot választani és nagyon pontosan mérjél, gondold végig, hogy tudod rögzíteni, szét lehet-e ehhez szedni az elemeket stb…

Én nagyon szeretem ezeket a huzatokat, mosógépben lehet mosni, pikk-pakk szárad, változatos, hangulatos- az ebédlőben az étkezőszékeim textilbőr bézs színűek- azokra is vettem mindenféle huzatot.

tegnapelőtt 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!