Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mik azok a szerek megoldások...

Mik azok a szerek megoldások vagy bármi amík kifejezetten erős intenzív illatot csinálnak a lakásban? Ha esetleg a cigi szagot direkt semlegesíti, az előny Olyan megoldásból mit érdemes megvenni ami beállított időközönként illatanyagot bocsájt ki

Figyelt kérdés
jún. 8. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

A füstölő pálcák illata nagyon átható és mindent ellep. Ha sikerül olyat találnod aminek az illata még később is tetszik, nem csak az első pár percben akkor füstölőket érdemes használnod.

Sokféle időzítős illatszóró is van, ezek közül te tudod eldönteni, hogy neked melyik a jó. Most reklámoznak egy olyat ami többféle illatot is tud szórni. Fogalmam sincsen róla, hogy jó-e, de ezzel el lehet kerülni, hogy az orrod hozzászokjon az illathoz amit rendszeresen kibocsát és már ne érezd.

[link]

jún. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ez is az? merthogy ez olcsóbb és nincs szállítási díj se ha ausanban veszem...

jún. 8. 12:16
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


Nahát még ennél olcsóbb is van

jún. 8. 12:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik büdöset még büdösebbel elnyomni szerintem borzasztó. Ez olyan, mint amikor valaki nem mosakszik vagy nem húzza le a vécét, csak illatosít. É akkor keveredik... Ózongenerátorral lehet elvileg a cigiszagot profin semlegesíteni. Legközelebb meg ne dohányozzon bent senki. És hát szellőztetni kell meg takarítani, felmosni, kimosni az ágyneműket, sőt függönyöket, kárpitokat is olykor.

Ha meg illatra vágysz, illatgyertya, párologtató mécses, potpourri, valami virágcsokor az asztalra (pl. orgona, jázmin tipikusan erősek)... De bármilyen illathoz pár óra alatt hozzászokik az ember orra.

jún. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha valaki nem dohányzó lép be egy helyre, ahol dohányoznak, az érezni fogja és csak még rosszabb ha keveredik is valami "pacsulival".

Nekem ezek az automata szagosítók nagy százalékban budiszagosító szagúak, nagyon nehéz igazán jót találni, olyat meg kb. nem lehet, ami dohány füstöt semlegesít.

jún. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 A szüleim dohányoztak éjjel nappal bent a lakásban. Mindaddig ez teljesen természetes volt amíg el nem kerültem otthonról kollégiumba és hetekig nem mentem haza. Akkor döbbentem rá, hogy korábban mindenen mennyire lehetett érezni a cigiszagot. nem csak a lakásban hanem a hajamon, ruhámon is. Onnantól nem hazavittem mosni a ruháimat, hanem amiben otthon voltam hétvégén azt azonnal mostam is ki a koleszban.

Én a vécé illatosítókkal vagyok már úgy, hogy még ha az üzletben jónak is gondolom, pár használat után már a sz@rszagot juttatja azonnal eszembe és fojtogató, kellemetlen. Ami megmaradt jónak az a citrom illata meg a hipóé és néha a gyöngyvirág, de az is csak ha máshol érezni.

Amúgy nincs bajom az illatosítókkal, szeretem a levendula illatát, narancsot, fahéjat és a parfümöket, de tényleg van egyféle pacsuli beütése ezeknek az illatosítóknak.

jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!