Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Megbìzhatò online bùtorbolt?

Megbìzhatò online bùtorbolt?

Figyelt kérdés

Kanapévàsárlás előtt állok és sok jól kinéző kanapét látok olyan boltoknál aminek csak online shop-ja van, üzletük nincs. Elég bizalmatlan vagyok ezekkel hogy vakon vásároljak.

Valaki ismer jòl bevált megbîzhatò boltot akiktől bátran lehet rendelni, azt kapja ember ami a kèpen van ès minősège is jò?



jún. 5. 13:48
 1/2 Romero12 válasza:
A favi.hu-n rengeteg bútor közül válogathatsz, én már sok mindent vettem onnan, de...kanapét nem vennék online, mert azt ki kell próbálni. Kényelmes vagy nem. Csak fizikai boltban keress ilyet, a legtöbb helyen ingyenes házhozszállítás is van.
jún. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 KissFranci válasza:
Ha használt bútorok is érdekelnek akkor Vatera! Én onnan bugáztam majdnem minden bútorom art deco stílusban, imádom mindet! Akkor még tudtak igazi stabil bútorokat gyártani és nem spórolták ki belőle az anyagot.
jún. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!