Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Étkező szék vásárlása előtt...

Étkező szék vásárlása előtt állok. Mindenhol szinte a max teherbírás 100kg-110kg ez valós? Vagy van olyan aki vett és mondjuk több 100-110kg nál és semmi baja a széknek? Sajnos amik tetszenek nagyon az mind 110kg a max.

Figyelt kérdés
Vannak sajnos ismerősök rokonok akik ducibbak és nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni magam hogy nem tudnak leülni a székre.

máj. 27. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
125kg vagyok és még csak egyszer tört ki alattam székláb, de az csak holmi xar műanyag kerti szék volt, a talaj meg puha, megsüllyedt és egy lábra nehezedett az egész súly :-/ Na szóval csak annyi a lényeg, hogy rendes fa vagy fémvázas legyen, az ülőlapja pedig ne holmi rattan-szövet legyen. Az is elbír, de ha jópárszor használja az ember megsüpped.
máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nagyobb teherbírásúak pl. Xxlutz-ban, webáruházuk is van
máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már semmilyen termékből nem kockáztatok be olyat, ami kevesebbet ír, mint amennyi vagyok. Vettem egy alu létrát, max. terhelhetőség 150 kiló volt ráírva, na mondom ez tuti jó lesz az én 125-130 kilómhoz. Felmásztam rá háromszor, és az összes létrafoka úgy néz ki, mint a teknő. Vagy a C betű (vagy U betű), úgy meghajlott. Pedig 20-25 kilóval többet is simán el kellett volna bírnia. Székből is hasonló a tapasztalatom. Étkezőszékkel is jártam már így, vékony fém lába meghajlott, meg íróasztali görgős szék is ment már tönkre alattam, kitört a lába. Ha 110-et ír a termék (szék), én nem venném meg, a 120-as 120+-os vendégekhez kevés lehet. Erősebbet keress.
máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván mindenfajta termékből vannak jobb és rosszabb minőségűek is. Lehet hogy a jobb fajták talán kicsivel többet is bírnak, mint amekkora névlegesen meg van adva, de inkább én se kockáztatnék, és mindenképp nagyobb teherbírásút keresnék.
jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!