Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szeretnénk a konyhát megcsinál...

Szeretnénk a konyhát megcsinálni, ami elég pici. Milyen színű falhoz,milyen színű bútort érdemes venni, és milyen színű padlót, ami abszolút harmonizál? (nagyon tanácstalan vagyok).

Figyelt kérdés

A konyha régi típusú, ahogy belépsz, nincs külön "vendégfogadó hely",hanem a konyha maga fogad. Az épület anyaga nagyobb részben azt hiszem vályog, némely helyen tégla. Modernre szeretnénk megcsinálni( már amennyire lehet). Ha kicsi a konyha, szigetet érdemes-e inkább venni,vagy asztalt, székekkel?

A kémény kiugrása elég sok helyet elvesz a térből,és mögötte csak egy nagyon kicsi hely van.


máj. 1. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi térbe fehér vagy nagyon világos bútort és falszínt választanék. A magasfényű bútor még elég modernnek számít most is szerintem.

Attól is függ a berendezés, hogy van-e máshol tárolásra lehetőség. Pl.egy szigetet lehet tárolásra is használni (volt ahol rendes ajtós, polcos pult volt, tök praktikus szerintem), az asztalt meg nem.

Nekem főzőfülkém van, imádom hogy mindent két lépéssel elérek. Viszont az tény, hogy sok minden nem fér el ott, hozzá kapcsolódik nálunk egy étkező, ahol van tálaló szekrény,meg van egy nagy kamra, ahol a ritkán használt dolgokat is tartom.

máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon pici konyhám van.

Ahogy az előző írta.


"Kicsi térbe fehér vagy nagyon világos bútort és falszínt választanék."


Az én konyhám 3,6m2

Igazából szerintem nem is konyha,hanem inkább főzőfülke fehér színű a fal,Sonoma színű konyhabútor ,a konyhabútort pedig asztalossal csinaltattam,minden egyes cm-t kihasználva.

máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is világos színű bútorokat mondanék. Kicsi konyhába sziget nem való, asztalt vennék, kihúzhatósat, hozzá székeket összecsukhatóakat, csak annyi lenne az asztalnál amennyi kell.
máj. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek.
máj. 1. 14:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a padló legyen olyasmi színű, mint az a helyiség, amiből nyílik - növeli a teret, ha folytatólagos optikailag a burkolat. Ha a vályogfal rusztikus felületet is jelent, akkor maradjon a meszelt fehér. Konyhabútornak valami világos fát választanék, kiegészítve sötét grafitszürke pulttal vagy mosdó mögötti burkolattal - az elég trendi. Illetve még attól lesz persze modern, ha rejtettek a fogantyúk, és hát minél minimalistábban dizájnosak a konyhagépek, csapok. Asztalnak helytakarékos a bárpultos megoldás tárolókkal.
máj. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!