Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen hőálló beltéri falburko...

Milyen hőálló beltéri falburkolatok vannak, ami mutatós, trendi? Kandallókályhám mögé is az menne, ezért kellene hőálló.

Figyelt kérdés
Tudnátok linkeket küldeni, vagy tanácsokat? Előre is köszönöm!
2010. okt. 26. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kőburkolatok jönnek be mostanában. Írd be a keresőbe, gyönyörűek vannak.
2010. okt. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezekben gondolkodom, de sok fajta van. Megköszönném, ha küldenél egy linket, ami neked tetszik. :)

És szerintetek a kőburkolathoz menne a mozaik csempe? Mert konyháról van szó és a beépített a konyhabútorhoz azt szeretnék.

2010. okt. 26. 11:51
 3/7 anonim ***** válasza:
2010. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2010. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2010. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az árak elég vadak, de az első linkben lévő zöldes kb 7 ezer körül van. Most ezt néztem ki magamnak.

De vannak még öntött kőutánzatok is, de nem igazán jönnek be.

Majd a pénztárca eldönti, hogy mi fog bejönni. :-)

2010. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Húúú, nagyon jók! Nekem az első és az utolsó a nyerő! :) Nagyon szépek, köszönöm! Még, még ..... :) Küldjetek linkeket, így könnyebb dönteni.
2010. okt. 27. 07:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!