Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit csináljak az ikeás galária...

Mit csináljak az ikeás galáriaágyammal? Borzasztóan recseg!

Figyelt kérdés
ha meghuzom, egy napig nem recseg, aztán újra. :(
2010. okt. 25. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a miénk is. Mi szétszedtük, így lett egy franciaágya a lányomnak. Nem tudtunk vele mit kezdeni.
2010. okt. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Óvatosan kell rajta mozogni, de szerintem a legjobb, ha lecseréled!
2010. okt. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy butaság, de azt hiszem, amikor jól meghúzzátok a csavarokat, utána be is kellene ragasztóznotok, majd hagyni megszáradni azt, akkor talán nem lazulna ki újból. Megkérdezem a férjem, hátha neki van jobb ötlete.
2010. okt. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

kicserélni?! fél éves ágy !! :D


azért nem merem ragasztózni, mert nem fordítható el. alapjábavéve nagyon szeretem ezt az ágyat, óvatosan mozgok rajta, nem ugrálok, stb, de a legkissebb ficcenés is hallatszik. de ha ketten vagyunk rajta, akkor ... hát akkor szerintem a szomszédok azt hiszik, hogy kínoznak.


eddig egyszer volt ujraszerelve szobaátalakítás miatt, és nagyon vigyáztunk rá, mindent ugyanúgy szereltünk vissza, óvatosan, vigyázva minden menetre.


nem értek hozzá, de hülyeség lenne behajtani még pár csavart? nem recsegne ennyire? mégsem ragasztó. egyszer majd vinni szeretném saját lakásba. vagy így.. vagy sima ágyként :(

2010. okt. 25. 08:33
 5/8 A kérdező kommentje:
[link] ez az az ágy
2010. okt. 25. 08:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Amig nem láttam, nem tudtam, mire gondolsz. Ebben az esetben én a hosszú" lábak közé tennék átlóban egy-egy erősitést, amely nem engedne akkora mozgást.A férjem / mint barkácsoló/ is megerősitette, hogy ez jó megoldás. A lényeg, minél hosszabb legyene ez a merevitő, vagyis a legnagyobb átlót kellene választanotok két oldalt és akár hátul is.
2010. okt. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

9:05-ös ötlete jó, én is ezt tenném, de ez mégiscsak egy féléves ágy.

Előbb még kikérném az Ikea véleményét is. Eléggé komolyan adnak a hírnevükre, nem is jellemző rájuk, hogy ócska minőséget áruljanak. Bizonyára lenne értelmes javaslatuk, még az is előfordulhat, hogy saját emberrel megoldják. Fuss egy kört náluk, hivatkozz arra, hogy egy féléves ágynak nem lenne szabad így "viselkednie" - érted, minőségi kifogás! Egy kört megér és reméljük, lesznek olyan korrektek, hogy nem küldenek el (egyébként úgy tudom, hogy nem is tehetik).

2010. okt. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hali! Első vagyok. Félreértettelek, nekünk fém galériaágyunk van. A tesóm két hatalmas csavarral a falhoz rögzítette, akkor egy darabig nem nyikorgott. Szobaátalakításkor mondta a lányom, hogy inkább szedjük le a lábait.
2010. okt. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!