Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egyszerű, de nagyszerű, és...

Egyszerű, de nagyszerű, és olcsó könyvtámasz kéne. Miért nem lehet kapni?

Figyelt kérdés

Az ikeában volt régen olyan, ami olcsó is volt, mert műanyag volt, de strapabíró is (még mindig használom őket, csak nem vettem eleget, míg lehetett kapni...), mindenhez passzolt, mert átlátszó volt, és nem foglalt sok helyet, épp csak egy picit.

Most meg csak ez a B-betűs van, ami strapabíró, de mivel fém, eleve jóval drágább, meg kb. passzol is, jó, de az meg miért pont B... akkor már legalább lehetne variálni, ha mindenféle betűs lenne... tudom, book, de nem akarom angolul berendezni a lakást...

Aztán van ez a Victoria típusú hálós, de annak meg valahogy kicsi az alja... Tényleg megtartja az a könyveket?

És akkor itt kb. vége is ebben az árkategóriában (pedig már ez is drágább, mint amire gondoltam...).

Miért nem gyártanak műanyagot, illetve amit gyártanak, az mitől olyan baromi drága, hogy darabja többezer forint?...



febr. 3. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyèl mèretre vágott plexit, aztán meghajtod.
febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a B betű bőven jó. Ha nem tetszik "belehúzód" a legszélső könyvet és ki sem látszik. De én pl. elfektetek a könyv sor végén egy adag könyvet és kész a könyvtámasz. :)
ápr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dinnye2 válasza:
Ez azért nem olyan vészesen drága! Ha mégis nagyon nem akarod, kutass a SHEINen, ott minden van, sztem még ez is. Olyan az mint egy óriási kínai.
ápr. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Olyan az mint egy óriási kínai."

Hát ez az, hogy még kínaiban se szoktam látni...

ápr. 3. 06:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább csinálj oldalat a polcaidnak, akkor nem kell könyvtámasz. Vagy amúgy egy sima vaslemez is jó amit derékszögbe meghajtasz.
ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze, mert nekem az kb. semmiség új polcokat csinálni, meg mindenféle vasakat meg plexit hajlítgatni. :) Nem. Nincsenek szerszámaim se, tapasztalatom se ilyenekben - egyszerűen csak olcsó könyvtámaszt keresek. :)
ápr. 3. 21:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell új polc, a meglévő oldalára kell egy lapot felcsavarozni.
ápr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!