Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen egyszerű nagyszerű de...

Milyen egyszerű nagyszerű de megoldásokat ismertek hőmegtartásra?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy kollégiumban lakom, ahol a szobába kb 20 fok van, most jön a fűtésszezon így még magasabb lesz. Messze lakom, 3 hetente járok haza, mindig hozok magammal tartalékokat, pl egy üveg lecsó, egy üveg befőtt, amit akár pár hónapon keresztül is eltárolnék. De a hűtő nagyon kicsi, behozni nem tudunk, ám a szekrényemben lenne hely és oda gondoltam hogy valahogy egy kicsit hidegebb részt csinálok, hogy ne buggyanjon meg semmi, ne romoljon rám. Igen ám, de ezt mivel lehet elérni? Hűtőtáska-hűtőzsák ismét kiesik, túl nagyok. A jégaksi meg macerás mindennap. Hungarocellre gondoltam, de az sem túl jó megoldás. Van valakinek egyéb ötlete?


Köszönöm szépen!


2012. okt. 13. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát...talán egy egyedi "doboz" hungarocell lapból, és belül alufóliával kibélelve + jégakku
2012. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én vennék egy kis használt hűtőt. 5-10ezerért már lehet kapni. Neten vagy ismerősöktől érdemes venni.

Biztos megengedik, hogy berakd a szobába.

2012. okt. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első köszi az ötletet, lehet ez lesz belőle:)

Második..hűtő sehogy sem fér be, kb mozdulni nem tudunk abban a szobában..4 ágy és 3 asztal fér el, semmi más..iszonyat kicsi a koliszobánk.


De mindkettőtöknek köszi:)

2012. okt. 19. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!