Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A társasházak szűk 3 személyes...

A társasházak szűk 3 személyes liftjeikbe,hogy tudják a méretesebb nagyobb darab ágyakat,bútorokat szállítani?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy hol milyen lift van,de jelen esetben tényleg 3 személyesről beszélek.

jan. 19. 22:09
1 2
 1/20 nemaRendőrség ***** válasza:
100%
Nem tudják, arra van a lépcső
jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
És a 10.re, vagy a 15.-re,hogy a fenébe? Az komoly.
jan. 19. 22:35
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Pár megállóval lépcsőn és/vagy több darabban. Azért nem napi probléma.
jan. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb helyen tilos is nagyobb bútordarabokat a liftbe rakni. Ki van írva, és/vagy a házirendben szerepel.

Én már vittem fel franciaágyat meg szekrényeket a 8.-ra, ketten a nagybátyámmal. Pedig nem vagyok valami nagy darab. Megküzdöttünk vele, átázott a ruhánk az izzadságtól, a fordulókban egyre többet pihentünk, de csak meglett.

jan. 20. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Lépcső 🤡🤡
jan. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát lépcső :)

4 emeletes társasház

( lift nélküli) 4. Emeletén lakok

Hát igen eléggé macerás,de egyszer kell felvinni a bútorokat

jan. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem,mert én a harmadikon lakok,és a bútorszállítók alig bírták felvinni egy jól megtermett Fr.ágyat a szűk lépcsőházban. Szegények csak azzal az 1 db hálószoba bútorral darabokként 2×20percig küszködtek. A fél napjuk elment mire az összes cókmókot felvitték. És csak a 3.emeletről van szó.
jan. 20. 08:33
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Igazából szabály szerint az összes személyfelvonóban tilos bútort szállítani.

Persze e felett legtöbb házban szemet hunynak, mert az ember nem a maga ellensége.

Nálunk 4 személyes lift van, egy heverőt már állítva sem lehet beforgatni, mert túl szűk az ajtó.

Marad a lépcső.

A költöztetők simán felkapják a hátukra a mosógépet is, és mennek, mint a sherpák.

jan. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Lépcső. Az en koltoztetoim hevederbe tettek es kb 10 perc alatt megvolt a 3 emelet
jan. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

7: Hát ha a lépcsőház is olyan szűk, akkor a lakásba hogy fér be?:)

Mekkora az az ágy?

jan. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!