Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Gyerekszobában sarkot hogyan...

Gyerekszobában sarkot hogyan használjak ki ötletesen? Jó tippeket osszatok meg velem!

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

függ attól, h mennyi idős a csemete :D


ha még kicsi, akkor valami sarokpolc, amire a játékokat lehet tenni, a tetejére akár növényt, ha van elég fény.


ha idősebb, akkor valami állólámpát (ilyesmire gondoltam: [link]

kellemes fényt ad, és ha este fél elaludni, akkor fel lehet kapcsolni :)


vagy ha elég nagy a sarok, akkor kicsit el lehet barikádozni, letenni valami kis matracot, vagy vastagabb pokrócot, és az lesz a titkos bunker :D amikor kicsi voltam, én is csináltam ilyet, és imádtam benne játszani :D

2010. szept. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsinél: egy nagy matrac a földre (nekem volt, mikor kicsi voltam, 200*200*15 cm-es, világnagynak tűnt akkor), mellé polcok a játékaival. Nagyon fogja élvezni a matracot, játszani is rajta, akár aludni is, valamint azon ugrálhat kedvére, nem szólsz rá, hogy tönkreteszi az ágyat.
2010. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nezd meg a 7.-ik kepet. Egy var a sarokban.

[link]


Sarokpolc, vagy kihuzzol egy netet, ra a plusszjatekokat.


Sarok szekreny is jo.

[link]


Egy indian sator is klassz gyerekeknek. Itt elbujhatnak.

[link]

2010. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
érezdmagadotthon.hu!!!!Ott van erre jó válasz
2010. szept. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy vastag habszivacsmatrac mosható huzattal, plusz jó sok kényelmes nagy párna (lehet pl.állatformájú, vagy kislányoknak virágalakú), oda mindig be lehet húzódni, lehet aludni, játszani, stb.
2010. szept. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én így oldottam meg a mi gyerekszobánkban: [link]


Itt a képek mellett leírást is találsz

2010. okt. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!