Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van egy 5x2 méteres gardróbnak...

Van egy 5x2 méteres gardróbnak készített helység. Lehet valamilyen elemeket kapni amiből olyan gardróbót csinálok milyent én szeretnék? Akár pal lemez, fenyő vagy fémszerkezetű is megfelelne, a lényeg hogy olyant rakjak össze milyent akarok.

Figyelt kérdés
2022. jún. 25. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van ilyen, úgy hívják: polcrendszer. Ott van mindjárt a Dexion-Salgó, ami hirtelen az eszembe jut.
2022. jún. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lefényképezed minden pozicióból, aztán milliméterre pontosan leméred a hasznos mélységet, magasságot,szélességet, majd megtervezed mit is szeretnél. Ezzel az irkalappal beballagsz egy lapszabászatba..ott átnézik a skiccet, és ha jó szakember kezébe került, meg is van oldva aproblémád
2022. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ott ahol leszabják meg is fúrják a lyukakat? És adnak hozzá csavarokat amikkel összeszerelni tudom vagy az már az én dolgom lesz?
2022. jún. 25. 13:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Ikea PAX rendszer, vagy Stanley gardrób (utóbbi horror áron van)

Lapszabászat is megoldás, ha van hozzá pici érzéked.

Ahova mi járunk ott nem fúrják meg, de ajánlanak hozzá vasalatot, csavarokat. Segítenek méretezni és kitölteni a megrendelőt (hol legyen élzárás stb.)

PAX-nak van online tervezője, ez elemek 50-75-100 cm szélesek és kétféle magasság van csak.

2022. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!