Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Miért nem lehet részletre...

Miért nem lehet részletre venni ablakot?

Figyelt kérdés
Totál kivagyok akadva,hogy 8 céget hívtam fel és egyiknél sem lehet részletfizetéssel kicserélni a rozoga ablakomat.Állandóan beázik,és be sem lehet csukni,téleg majd megfagyok.Nekem nincs 100-140e ft-om egy ablakcserére.A panelprogramba meg senki nem ment bele a házban,tele van nyugdíjassal,és cigányokkal akik nem dolgoznak.Felháborító.Ha esetleg mégis tud valaki aki több részletre vett ablakot pesten,szóljon.
2010. szept. 14. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Tudok egy céget ahol 2 részletre megtudod venni,ha érdekel.Megrendeled kifizeted akkor a felét,és beépítés után a maradék.


Sehol nem mennek ennél jobban bele.

2010. szept. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem minden cég olyan, hogy 2 részletben fizetsz. ennél jobb sztem sincs.

vagy az van, hogy csinálsz fundamentát, viszont az 4 év minimum, vagy felveszel valamilyen banki hitelt.

vagy spórolsz. gondolom nem tegnap óta szar az ablakod...

2010. szept. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A két részlet is sok....marad akkor a spórolás.
2010. szept. 15. 07:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Én most vettem bejárati ajtót részletre, banki áruhitelre, 12 hónapra. A boltban, mintha ablakokat is láttam volna.

A beépítés már más kérdés. Nem hiszem, hogy találsz olyan vállalkozót, aki hitelbe dolgozna.

2010. szept. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy közben még az jutott eszembe, hogy barkácsáruházakban is árulnak ablakokat. Ott biztos, hogy lehet részletre vásárolni.

De a beépítést akkor is sajnos ki kell fizetni egyben.

2010. szept. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!