Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vásároltál már Tiktokon...

Vásároltál már Tiktokon "befutott" kézműves gyertyakészítőtől?

Figyelt kérdés
Ha igen, kitől, és milyen véleményed van a termékről?
2022. ápr. 4. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Aysetol vasaroltam 3 db gyertyat, kar volt. A gyertyai szarul egnek, az egyiken nem is volt rendesen rogzitve a kanoc, ezert eldolt, nem ugy neznek ki, mint a kepen/ videon, illatuk sincs, sot, az egyik kifejezetten budos volt.


Es 1 honapot vartam a szallitasra. Soha tobbet. Most mondanam, hogy pont rosszat fogtam ki es nem az o hibaja; de hogy mind a harommal baj volt, az nem veletlen.

2022. ápr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én mástól rendeltem, de ezek is nagyon rosszul égtek. Az egyiket anyának adtam, azt hittem ő nem égette rendesen, de az enyém is szar volt. A gyertya felét ki kellett dobnom ☹️ A kanóc égés közben potyogott, lekunkorodott.

És képzeld, ELŐRENDELTEM a karácsonyi, mézeskalács illatú gyertyát, és 2 hét után írta, hogy mégsem tudja elkészíteni abban az illatban, mert nincs hozzá mézeskalácsos illat 😂 Semmi árengedmény vagy kompenzálás, bármi... 😂 Nagyon gagyi.. És tudta, hogy az egyiket ajándékba adom, kínos volt...


Mástól szoktam rendelni, az ő gyertyáival teljesen elégedett vagyok...

2022. ápr. 7. 11:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Most nézem, az Amethyst Candle-ről írtál? De kár, ő is talonba volt, hogy kipróbáljam.
2022. ápr. 7. 11:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, rola irtam. Hidd el, jobban jarsz, ha veszel ikeas gyertyat, a tetejere szorsz par kovet, ha picit felolvadt...es ezerszer jobb gyertyad van :DD
2022. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De kár. ☹️

Köszi a kommented, megspóroltál nekem pár ezret. 😅

2022. ápr. 7. 11:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!