Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ugyanazt a dekor tapétát...

Ugyanazt a dekor tapétát "szabad" felhasználni több szobában?

Figyelt kérdés
Egy kis lakásról van szó, ahol a nappali egyik falát mintás dekortapétával díszítettem. Azonban megmaradt annyi, hogy még egy falra elég legyen, így gondoltam a hálószobába a TV-s falra. Jól néz ki, ha több felületen os uyganaz a tapéta van a házban? Én még nem láttam ilyet, de kit tudja.
2022. jan. 13. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Egyenesen tilos.

Mégis mit szólnának hozzá a vadidegenek ha meglátnák?!

2022. jan. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy "szabad"? Ledobni nem fogja a fal, kiégni sem fog miatta a ház.
2022. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

A te otthonodban azok a dekorációs szabályok érvényesek, amiket te jónak látsz! ...ez a válasz a kérdésedre


...és ami már off:

Én szeretem, ha a helységek funkció szerinti dekorációja más, (pl.színek hatásai) mert hamar megunok dolgokat.

De ez az én otthonomra és rám vonatkozik.

2022. jan. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha tetszik neked és van elég, akkor tedd fel.


Alapvetően felfogás kérdése, hogy a tapétázott fal “egyszeri és megismételhetetlen” vagy máshol is “rímel” rá a dekoráció.


Az eredeti koncepciótól függetlenül, én sem dobnám ki, hanem felhasználnám!

2022. jan. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Majd kidobom, mert hátha nem tetszik majd a szomszédasszonynak...
2022. jan. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem amúgy pont az tetszik, ha az egész lakásnak van egy egységes arculata és nem csak abból áll, hogy ahány szoba annyiféle.


Nyilván egy 2 generációs családi háznál kell a változatosság. De egy 1,5 szobás kislakásnál simán belefér, hogy azonos.

2022. jan. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! vacilálok mert elég erős színek vannak rajta és nehogy túl sok legyen... egyébként meg elég egyszínű a lakás, úgyhogy valóban feldobná, meg is lépem!
2022. jan. 13. 12:50
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor hajrá!

Legyél bátor.

2022. jan. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor szabad ha engedélyt kapsz a tapéta hatóságtól.
2022. jan. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
időközben egy építész ismerősöm lebeszélt róla, nem szoktak ilyet csinálni, ugyanaz a minta és szín több helyen aházban nem néz ki jól. persze nincs megtiltva
2022. jan. 21. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!