Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Megbízható lakberendezési...

Megbízható lakberendezési webáruház?

Figyelt kérdés

Egy díszpárna belsőt, huzatot és egy kis asztali dobozt (vagy edényt, igazából mindegy csak az aprót akarom benne tartani) szeretnék vásárolni.

Praktiker nem szállítja ki (miért is tennék, elvégre az egyik legnagyobb áruház...) az IKEA meg pofátlanul sokat számít fel érte (majdnem 3000 forintot amikor mindenhol 1000-1500 körül van a házhozszállítás)



2021. márc. 22. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Én az aprót egy műzlis tálban tartom :) Azt a huzatot meg majd megveszed személyesen, csak nem olyan sürgős...
2021. márc. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ki lelhet várni ezzel azt az 1-2 hetet, amíg újra kinyitnak a boltok....
2021. márc. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Párnahuzatot személyesen vennék, webshopban nem érződik az anyaga.

Dobozkát szerintem papírboltok is árulnak, pirexben láttam egy csomó ilyesmit, de Aldiban is szokott lenni.

Nagyobb Tesco, Auchan áruházakban pedig mindkettőt lehet vásárolni jelenleg is élőben.

2021. márc. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
H&M-ben is akad ilyesmi, azt hiszem 12000 forint felett ingyen kihozzák, és ha nem tetszik, ingyen visszaviszik.
2021. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor is lehet a fent említett helyeken vásárolni, ha lepontozod, kedves 75%. :)

Kíváncsi lennék, mi volt a problémád a válaszokkal, elárulnád? :)

2021. márc. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!