Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fenyőfa, és műhó? (bővebben lent)

Fenyőfa, és műhó? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az van,hogy idén először lesz műfenyőnk,és szeretnénk rá fújni műhó spray-t...de félünk,hogy órákig kell majd szedegetni a fáról,mert ugye darabos.


Ti hogy szoktatáok megoldani?


Vagy mit ajánlotok a havas/dér lepte hatás elérése érdekében?



Előre is köszi válaszokat!:)


2010. szept. 2. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire ragaszkodtok a műfenyőhöz és a havas hatáshoz, akkor az a legegyszerűbb, ha olyan műfenyőt vesztek, ami ezt a hatást kelti. Így megspóroltok egy csomó nyűgöt.
2010. szept. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem egyszer műhót, össze-vissza fújtam vele mindent, nem volt gáz, hát darabos, de annyira nem, szóval nem értem mért nem jó az.


Mondjuk ha az nem tetszik, akkor vehetsz pl autósboltban fehér akril spray-t. Az nem darabos.

2010. szept. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van olyan műfenyő ami eleve havas deres hatásúra van megcsinálna. Hát elég lehangoló látvány, de ha valaki ehhez ragaszkodik...
2010. szept. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egyetlen egy helyen láttam olyan műfenyőt, ami havas volt, és körülötte is volt hó... Nem tudom, hogyan készült a műhó köré, de olyan vattaszerű volt... Azelőtt soha nem láttam még ennyire szép és ennyire valódinak tűnő havas műfenyőt... Habár, az ára is elég szép volt..De, ha valaki inkább a műfenyőt szereti, és tud rá vigyázni az évek alatt, akkor hosszú távon jobban megéri...
2010. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell műhó. Karácsonykor hóviharban csinálj kereszthuzatot 2-3 órán át - hidd el a hatás nem marad el.
2010. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!