Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan "díszítenél" fel egy...

Hogyan "díszítenél" fel egy fiús szobát, hogy lányos legyen?

Figyelt kérdés

Találtam a suli közelében egy jó kis albit, de a szoba teljesen fiús (kék színek, meg sütét bútorok)

Légyszi segítsetek :)


2010. aug. 17. 20:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*sötét
2010. aug. 17. 20:44
 2/12 Dodesz.. válasza:
Fiú vagy, vagy lány?
2010. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Szerinted ha fiú lennék lányos szobát akarnék?

Természetesen lány vagyok! :D

2010. aug. 17. 20:53
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
lila vagy rózsaszín függöny,virágok,gyertyatartók..plédek,párnák jó szinesek,futószőnyegek...mindd lányos színben,amik passzolnak a helységhez
2010. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az egyetemi éveim alatt nekem és az egyik haveromnak sikerült kifogni egy nagyon jó albérletet. Egy hibája volt, hogy mindkét szoba nagyon élénk rózsaszín volt. Már akkor megmondtuk a tulajnak, hogy ez így nem maradhat. Mivel hosszú távra akartuk kivenni az albérletet (több év), így megállapodtunk a tulajjal, hogy mi átfestetjük és a festés költségét levonjuk az albérlet díjából. Így is lett. Megvettük a festékeket, vettünk pár tálca sört és hívtuk a többi havert is festeni. Nagyon jó lett és nem is került sokba. Ezt csak azért meséltem el, hogy ilyen megoldás is létezik. Lényeg, hogy bármit akarsz átalakítani vagy dekorálni, előtte beszéld meg a tulajjal a kellemetlenségek elkerülése érdekében.
2010. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21:01 vagyok. Olyan átalakításra gondolok, ami után az eredeti állapotot nem tudod 100%-ig visszaállítani. Természetes különböző kiegészítők, stb. alkalmazása szerintem a legtöbb tulajdonost nem is érdekli.
2010. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Persze tudom! :D köszi amúgy az ötleteket én is hasonlókra gondoltam (1-2-t tudnátok linkelni, hogy szerintetek mi lenne szép?)

De az átfestét nem megvalósítható, mert ma tapétázta a szobát újra a főbérlő, és nem akarom hogy a munkája kárba vesszen :(

2010. aug. 17. 21:08
 8/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a szoba új hmmm... színe kék fehér függőleges csíkos, szóval eléggé ocsmány szerintem, és ehez nem tudom hogy megy majd a rózsaszín :D
2010. aug. 17. 21:38
 9/12 A kérdező kommentje:

[link]

ilyen cak világosabb kék :(

2010. aug. 17. 21:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Ehhez a piros vagy sárga kiegészítők jobban illenek, mint a rózsaszín.

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. aug. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!