Az meg hogy nem kellenek hozzá gépek...gyakorlatilag egy baromság.
Persze össze lehet mókolni mindent, csak a végeredmény nem mindegy. Láttam én már sok ilyen sajátkezűleg készült építőipari megoldást, ahol a készítő majdnem elszállt, annyira büszke volt magára.
Én meg majdnem hasra estem a burkolaton, mert 1 centis lépcsők voltam a lapok között :D
És mikor meg mertem jegyezni hogy ez azért messze van a minőségtől, le lettem ugatva hogy mit szólok bele mikor mindenki csak dicséri.
2020. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
13/14 anonim válasza:
Ha valaki műszakisabb beállítottságú, akkor simán meg tudja csinálni! Én is megcsináltam maganak a konyhabútort, és lett olyan jó mintha úgy csináltattam volna. Vannak dolgok amikre a tervezésnél figyelni kell, pl amennyiben vákumfóliázott ajtofrontok szeretnénk, akkor annak van egy szabványmérete, és ha ettől eltérünk azt borsos felárral gyártják le. Beépített sütők méretei sem egyformák. Fiókvasalatokkal is számolni kell.. Egy Autocad program nagy segítség a tervezésnél, és ha megvannak a lapok méretei, akkor lehet menni a lapszabászatba. Összeállításhoz meg nem kell semmi különösebb célgép, facsapokkal raktam össze, fúrógép és hozzá egy megvezető, de ahol nem látszik ott simán lehet csavarozni. Ezen kívül meg a mosogató kivágásához kellett dekopírfürész.
2020. dec. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
14/14 anonim válasza:
Valamit biztos össze tudsz eszkábálni, de ahhoz, hogy szép legyen, gyakorlat kell. Én bútorokat csinálok, szoktam látni ilyen próbálkozásokat, általában tákolmány a vége. Egy konyhánál felhasználsz 4-500.000 Ft értékű anyagot,(vagy többet) lehet, hogy kár elpazarolni.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!