Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ha szobánként, helyiségenként...

Ha szobánként, helyiségenként 1 millióval számolok berendezésre, az reális?

Figyelt kérdés

Kivétel konyha, fürdőszoba, ott nyilván több.

De nappali, hálószoba, gardrób kijöhet 1-1 millióból?

A berendezés, dekor része. Nincsenek extra igényeim, nem kell az egész falat betakaró 5D tv stb. Átlag, de azért igényes dolgokból ennyi pénzből ki lehet hozni egy otthonos berendezést?


2020. dec. 6. 01:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
5-8 inkább.
2020. dec. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég lehet ez a pénz. Bár függ a helyiségek méretétől is, meg persze, hogy milyen bútorokat szeretnél. De mondjuk ha az utolsó dísztárgyig is meg szeretnél venni mindent egyszerre, tullepheti az összeg. De függ az igenyeidtol. Kanapé van 250 ezerért is, de 850 ezerért is találsz.
2020. dec. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez igényektől függ. Mi például nemrég költöztünk, a hálószoba pl. ilyen fél millióból jött ki, és van azért jó pár bútor benne, szóval nem csak egy ágy. Sóval szerintem az 1 millió még sok is, vagyis szerintem kevesebből is ki lehet hozni, de ez nyilván az igényeidtől függ, meg hogy még is honnan veszel bútorokat.
2020. dec. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
* szóval
2020. dec. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hú, az #1-es valami úri gazdag lehet, luxus berendezéssel, ha külön-külön helyiségenként ennyivel számol! :D

Abszolút kijön, sőt, még kevesebből is! Szeretek nézelődni a neten, és például amik nekem ártól függetlenül, csak kinézet alapján nagyon megtetszettek, kb. ilyen árban vannak:

Nappali: szekrénysor 170 ezer, ülőgarnitúra 300 ezer, dohányzóasztal 50 ezer, szőnyeg meg alapból csak pár tízezres tétel, illetve dekorációnak vízoszlop 20 ezer, meg valami növény, olcsó falikép

Hálószoba: ágyneműtartós-rugós franciaágy 77 ezer, gardróbszekrény 130 ezer, komód 40 ezer, illetve megint valami falikép és szőnyeg. Sőt, egyes áruházakban komplett hálószobabútor szettek is vannak 100-350 ezer között!

Ezeket szemléltető példának írtam le, hogy lásd nagyjából az árakat, persze a saját igényeidtől függően több tízezres eltérések is lehetnek, de még így is bőven kijössz a pénzedből! Azért a konyha és fürdőszoba esetében sem kell többel számolnod, főleg ha előregyártott kész bútort veszel, és ha jó helyről veszed, akkor tömör fa helyett jól összeszerelve az olcsóbb MDF bútorok is lehetnek masszív darabok! (tapasztalat) Olyanokból például 500 ezer Ft is elég, hogy berendezd az egész konyhát, de ha valódi tömör fa bútorok kellenek, akkor bizony csak a konyhaszekrény 600 ezer- 1 millió között van!

2020. dec. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!