Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy alakítsam át a szobámat...

Hogy alakítsam át a szobámat teljesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Hosszú lesz így aki nem akarja elolvasni nem muszáj. :)

Van a szobámban 3 nagy szekrény ami eléggé összezsúfolja a teret vagy hogy mondjam. Egyik ilyen tv tartó meg zokni tároló másik sima kabáttartó gardrób, harmadik meg egyveleg. Nékülük sokkal tágasabb és világosabb lenne. Két szekrényt simán eltudnám tűntetni, csak van egy olyan ami igazán inkább egy nagy keret egy régebbi kisebb szekrényhez ami ajtó nélküli volt. Ez mozdíthatatlan, de én nem szeretném már megtartani. Szüleim sokat fizettek érte annó de nekem már nem kell, felső részeit amúgy se használom ki, eltorlaszolja kicsit az ablakot is. Én le szeretném bontani de nem akarom ezzel megbántani őket, bár szerintem ők inkább a pénzt sajnálják. Régen igaz tetszett nekik de ma már semmit nem reagálnak semmire.Igazából az összes szekrénytől megszabadulnék mert tényleg össze szorítja a teret, amúgy sokkal nagyobb lenne a szobám. Hogy értethetném meg velük, hogy jó volt a szekrény de már más terveim vannak a szobámmal. Újra akarom festeni az egészet, új bútorokat akarok bele szóval egy teljes renoválást tervezek neki. És ehhez mindennek mennie kell ami múlttal kapcsolatos. Azt terveztem, hogy mégse vesszen kárba a szekrény majd visszafizetem nekik a pontos összeget és így mégse szomorkodnak majd érte. Nekem nem kell ennyi bútor ami most van nálam. Az ablakot is csak félig tudom kinyitni a nagy szekrény miatt amitől kevesebb levegő áramlik be. Ti hogyan alakítanátok újra a szobátokat? Én manapság minimalista vagyok meg imádom a vintage stílust. Vintage mintás ágyam is van. Nagy terveim vannak a szobám átalakításával. Főleg a festéssel. Fogalmam sincs milyen szín lenne megfelelő. Minden színt szeretek, melyik menne a minimalista stílussal? Dekoráció ötletek esetleg? Köszi ha elolvastad.:D 23L



2020. dec. 2. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt a legfontosabb ki venné a bútort ki fizetné a festést? Ha te akkor egyrészt dobd fel azt az opciót amit ide is írtál, hogy vissza fizeted, kidobni ne dobd ki ha van garázs ahol tudjátok tárolni egyelőre tegyétek oda ki hátha jó lesz valamire utána add el pénzért vagy ingyen.


Szoba színe az ami a kedvenc színed vagy lehet kombinálni 2 színt is.



[link]

2020. dec. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mindent én álnék az fix!
2020. dec. 3. 05:31
 3/8 A kérdező kommentje:
amúgy egy színben gondolkozok mivel idegesít ha több színben van.
2020. dec. 3. 05:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pinterest ajnlani tudom.

Rengeteg inspirációt találsz.

Nézegess képeket.Biztod találsz olyan színt ami megfog.

Ha festésre kerül a sor, akkor a bútor úgy is kikerül a szobából.Egyeztess a szüleiddel, hogy szükségük van rá,elrakják máshová,vagy eladják.Ha kész a festés és vissza kerül az ágy, jobban látod hova szeretnél bútort, mennyi holmit van aminek el kell férni.Gondolom valami szekrényre azért szükség van.

Személy szerint egy három ajtós minimál stílusú ruhás szekrényt

ágy mellé fiókos komódót ami fehérneműs és egyben éjjeli szekrény ként is funkcionál.

Ha ezek a legfontosabb dolgok megvannak, már látod, hogy elég,vagy mégis tennél be mást is.

2020. dec. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszii

igen pinterestet nézem inspirácókért.

szekrény ynilván kell de uj lesz majd.

2020. dec. 3. 16:39
 6/8 A kérdező kommentje:
meg a beépített keretes szekrény helyett valami kisebb és mozgathatós sekrényre gondoltam. Ezzel a szekrénnyel olyan bebörtönzött hangulat van. nyomja a teret, blokkolja az ablakot, kicsiníti a szobát. meg meggyőztem itthon atöbbieket hogy mi a helyzet ezzel és mondták akkor jó csinálhatom. :)
2020. dec. 3. 18:17
 7/8 A kérdező kommentje:
garázs sajnos nincs max pince de az is dugig van. pinteresten láttam ilyen led szalagokat amik ilyen öntapadósak azokat is terveztem fvenni meg felrakni a falak szélére.
2020. dec. 3. 19:24
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy a szüleid is támogatják az ötleted.🙂
2020. dec. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!