Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színűre fessem a szobámat?

Milyen színűre fessem a szobámat?

Figyelt kérdés
Régóta agyalok azon, hogy milyen színű legyen a szobám. Jelenlegi színét meguntam és nem tetszik már. Meg zavar, hogy 2 színű és nem 1. Most alvány barack és halvány kék színű. Én sok színt szeretek és ezért nehéza döntés. Nem akarok a bútorokhoz azonosulni, mert azokat úgy is lecserélem akkor, így olyan lesz majd ami passzol hozzá. Most a rózsaszínen gondolkozok, mert az az örök kedvenc. De kedvelem a zöldet is, a bézs árnyalatokat. A zöldtől tartok kicsit, mert sokan a kórházi szobára gondolnak, bár nekem valamiért kék az ami a kórházra emlékeztet és nem a zöld :D. Bár szerintem nem minden árnyalat kórházi. Bézs színek meg nagyon mutatósak, esztétikusak de félek, hogy egy idő múlva unalmasnak találnám. Sárga színek semlegesek nekem, kéket megutáltam, piros kizárva, lila talán. Lilával nagyon aranyosan ki lehet dekorálni pl. levendulavirágokkal persze műkkel, levendulás tárgyakkal, orgona is lila, ibolya is amik a kedvenc virágaim. Sőt levendula vagy orgona ilattal is lehetne illatosítani a szobát ami nagyon passzolna. De nem tudok dönteni. Rózsaszín és lila között variálok, mindenképp 1 színű lesz. Rózsaszín meg a kedvenc, nem izgatna ha gyerekes mások szerint felnőttnek, én kedvelem. Segítenétek dönteni? Zavar, hogy nem tudok dönteni. :D 23L vagyok.

2020. nov. 11. 02:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha az en szobam lenne, szurke lenne, de a lila es rozsaszin kozul inkabb a lika. Mert ahogy te is irtad konnyebb dekoralni. Meg szerintem szebb butorokat is lehet venni egy lila szobaba.

25L

2020. nov. 11. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kórházi szobák azért zöldek mert a zöldnek nyugtató hatása van .

Helyedben fehérre meszelném.

2020. nov. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
fehér is kizárt elfelejtettem. miért pont fehérre legalább indokold ha ide potyogod...
2020. nov. 11. 07:36
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem potyogom ! Ha nem írod segítek a fehér a tisztaság, ártatlanság, béke jele és minden kiegészítőhöz meggy értem ez alatt bútor, függönytartó ide írom (karnis). szőnyeghez .
2020. nov. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi.
2020. nov. 11. 08:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Pasztell lila. Azzal nem fogsz mellé.
2020. nov. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan a rózsaszín melyik árnyalatára gondolsz, de szerintem a világos rózsaszínek, mint pl. ezek, tökéletesek:

[link]

[link]

Oké, ezek nagyon világosak, de szerintem az ilyennel nem lehet mellélőni, és gyerekesnek sem gyerekesek.


De ha nem is világos rózsaszínt akarsz, akkor is, az legyen ha te azt szeretnéd. Ha meg megunnád a fal színét, akkor szerintem különböző színű képekkel, dekorációval nagyon fel lehet dobni a szobát. Az én fejemben egy rózsaszín falú szobát könnyebb lenne dekorálni, mint egy lilát, én a lilát nem annyira kedvelem. A stílusodtól is függ. Ha lányos szobát akarsz, szerintem a rózsaszín szobával lehet a tökéletes lányos szobát megalkotni. :D

2020. nov. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7-es pont a 2.képen levő rózsaszínt gondoltam ki :D.

amúgy igen rózsaszínt tényleg jobbaN lehet dekorálni, pl.rózsákkal, szivekkel, rózsaszirmok asztalra, ledlámpák stb..de lila lehet mégse a kedvencem, mert valamikor semleges máskor kedvelem. rózsaszínt visoznt favorit. Meg talán azért se szeretem a lilát, mert eddig a legtöbb osztályoman mikor csináltunk ilyen ismerkedős izét és aszíneket kérdezték kinek mi a kedvence, a fél osztály a lilát mondta...:(

2020. nov. 11. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!