Kezdőoldal » Otthon » Kert » Citromfüvet virágládában...

Citromfüvet virágládában lehet nevelni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 29. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha elég nagy, akkor igen. A citromfü elég nagyra nö és sok vizet, tápanyagot igényel. Egy kis virágládában ezt nem tudod biztosítani, föleg ilyen melegben.

Nekem egy 25 cm-es nagy cserépben van, és félárnyékban, így szépen nö már évek óta.

2019. jún. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, ezért kell egy legalább 20-25 cm mély edény, hogy elég sok föld legyen alatta, ami eltárolja az egy napra elegendő vizet. Az ültetés évében kisebb is elég, ameddig nem növi tele a növény a felszínt.
2019. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lakásban laksz, és nincs más megoldásod?


Ahogy a többiek írták, lehetni lehet, csak nem ez neki a normál közege.

Én kaptam egy árva kis tövet, elég nyeszlett volt. Aztán úgy elkezdett terjedni, hogy már ajánlgatom a munkahelyen.

Persze tök jó, mert leszedem, kiszárítom, és van gyógyteám,, de tényleg nagyon tud terjedni, ha van neki hely.

Ha nincs hely, akkor is nőni fog, mert alulról, gyökérről tör fel, szóval biztos nem fogja díjazni a szűk helyet.

2019. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!