Kezdőoldal » Otthon » Kert » Télen a szabadföldben kint...

Télen a szabadföldben kint hagyott kardvirághagymák kihajthatnak az idén?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondta, hogy nem, ezért elkezdtem kihúzkodni őket, de meglepve láttam, hogy minden hagyma tövében kis élő fehér dudorok (talán hajtáskezdemények?) voltak. A felszínen semmi hajtás nem látható. Ezért bent hagytam a többi hagymát. Mi várható, lehet ebből még valami?

2019. márc. 25. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a télben nem voltak erős fagyok,Akár át is telelhettek .
2019. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem törted le a csírahajtást, biztosan kinőnek.
2019. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Évek óta kint vannak és minden évben hajtanak, virágoznak.
2019. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudtam, hogy nem bírják a fagyot, és idén én is kint felejtettem őket :-( De reméljük a legjobbakat. Reménykedem, hogy hátha túlélték :-) Attól is függ, hogy az ország melyik részén laksz, milyen a talaj, mennyi avar volt rajta stb.
2019. márc. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
OK, akkor hagyom a többit.
2019. márc. 25. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb. 5 évente szokott télen annyira átfagyni a föld, hogy elfagyjon a kardvirág hagymagumója. A többi évben a bent hagyott apró sarjak úgy kelnek áprilistól, mint a gyep.
2019. márc. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!