Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit lehet tenni, ha a szomszéd...

Mit lehet tenni, ha a szomszéd kiskertben, nyakig ér a gáz, a tulajdonos nem foglalkozik vele évek óta?

Figyelt kérdés
Villanyoszlop kidölt,szomszédok dühösek,a sok gáz miatt...m
2019. febr. 19. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Ha Szarin, vagy Szomán, az nagy gáz!
2019. febr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

Nálam a szomszéd az üres telkére nem jött ki 7 éve, hatalmas a gaz. Soha meg sem fordult a fejemben hogy zavarna.

De ha zavar valamiért akkor sem tehetsz semmit.

2019. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

ma 17:24

Lehet téged nem zavar, de sok embert zavar a nagy gaz. Engem is zavar, hiszen erősen allergiás vagyok a parlagfűre, és ha a szomszéd nem gazolja a kertjét akkor megfulladok annyira befulladok a parlagfűtől. Hál istennek a mi szomszédunk is allergiás, így akárcsak én, ő is rendben tartja a kertjét

Kedves kérdező. Nyugodtan lehet szólni az önkormányzatnak, mert a parlagfűvőn kívül rengeteg más olyan gaz van amire az emberek allergiásak. A parlagfüvet azt tudom, hogy mindenki köteles a saját telkén irtani, ha nem teszi akkor pénzbírságot kap ami lehet 30 ezertől akár 100 ezer forintig is. Menj be az önkormányzathoz, és ott tegyetek panaszt. Hivatkozzatok arra, hogy X.Y allergiás a parlagfűre, vadkenderre stb...

2019. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Villanyoszlop az elektromos társaságé, nekik kell bejelenteni.

Gaz meg ahogy írták is, az önkormányzat hatásköre.

2019. febr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Valamelyik éjszaka átmégy és gyomirtóval lepermetezed. Ez a legegyszerűbb.
2019. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
10 tyúk vagy 1 kecske. Problem solved.
2019. febr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!