Kezdőoldal » Otthon » Kert » Otelló szőlőt mikor lehet...

Otelló szőlőt mikor lehet szüretelni?

Figyelt kérdés
Google a barátom, de ne tudja a választ.
2018. aug. 18. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pl. a kertben már leszedtem a héten, mert annyira édes volt. De általában szüret után, szeptember végén szoktuk szedni, csak idén máshogy alakult az időjárás.
2018. aug. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Azt szoktam utoljára egybe a Szlankával. Éretlen sz még. Kóstogatni kell de nem hinném hogy akár egy hónsp múlva az már szefhető lenne. Sokszor már elég hűvös idők vannak mire szedem. De most előbb érik.
2018. aug. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, neked a Google nem a barátod, spt kifejezetten ellenséged.


ELSŐ találat:


[link]

2018. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem látod hogy károsodna is valamiben,akkor ne szedd le .Lehet hogy előbb érik ,de mivel száraz,napos ,meleg az időjárás ,ez kedvez a szőlőnek .Nem fontos mások után menni .
2018. aug. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szeptember közepétől szoktam szedni csemegének, október elején bornak a maradékot. Idén kissé előbbre van, némi szőlőíze már most is van, de távol áll attól, hogy érdemes legyen leszedni.

De te tudod, nálad hogy áll.

2018. aug. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!